Bajorkiemis city

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 01:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 01:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Bajorkiemis city

 • Irena Petraitienė 5.0
  0
  Lankėmes su vyru 04-22d. šiame restorane. Tik geriausi atsiliepimai, maistas skanus, paruoštas su meile, skaniai papietavom,, norėčiau padėkoti raudonplaukei padavėjai, (gaila vardo neisiminiau) už greitą ir nuoširdų aptarnavimą. Apsilankysime dažniau :)

 • Rasa Šedienė 2.0
  0
  Šaukstas deguto gadina visą statinę. 2018 kovo25 d. apie antrą valandą užsisakėme kiaulienos šonkauliukus, kurie buvo pagaminti iš pradėjusios gesti mėsos. Vien kai atnešė ant stalo ji jau turėjo nemalonų kvapą, paragavus juos tuo buvo galima įsitikinti, kad patiekalas pagamintas iš pastovėjusios mėsos. Pranešėme padavėjai,ji nunešė patiekalą į virtuvę, po to atnešė mums atgal ir paaiškino, kad tai yra tiesiog toks šviežiai marinuotas BBQ padažas. Panašu į tai kad virtuveėje dirba kažkas, kas neturi nei uoslės, nei skonio receptorių arba turi fetiša pagedusiems produktams. Už produktą aš susimokėjau, bet nevalgiau. Gan dažnai užeidavom pavalgyti,dabar panašu kad geriau praeiti pro šalį.

 • Edvinas Bugnavičius 3.3
  0
  vakar 2017 m. rugpjūčio 29 d. kartu su drauge prekybos centre Mega užsukome pavakarieniauti. Pirmą kartą per visą savo lankymasi šiame bare, buvau taip nemaloniai nustebęs. Vienintelis dalykas kam vakar neturėčiau priekaištų tai malonus vaikinuko aptarnavimas. Virtuvei už maisto gadinimą ne tik kad nesumokėčiau algos, o dar ir baudą išrašyčiau. Nes žmonės paragave taip sugadinto maisto, greičiausiai antra kart nebesugriš. Užsisakėm vištienos karamelizuotam padaže, ir kiaulienos karbonada su dviem giros. Vištiena atnešė iškepta su nenupeštom plunksnom. Prie karbonado iš kažkur atsirado grybų padažas. (šiaip gribų nemėgstu tai visada skaitau meniu jog jų nebūtu), norėčiau tikėt jog pats nepastebėjau skaitydamas... Burokėliu skonis prie karbonado kaip muilo, o juos mėgstu labai. Deja teko nevalgyti. Karbonadas vietomis persudytas vietomis be druskos. Gira taip pat neturinti savo senojo skonio. Prie gretimo staliuko dar viena moteris gražino patiekalą virtuvei. Mūsų nepeštom plunksnom vištiena taip pat pakeitė dar vienu kiaulienos karbonadu. Nes savaji atidaviau alkanai draugei. Pašildė greitai nauja karbonada. Bet ir jame radau plauka. Tai juokiames kad greit perdirbo vištiena su nepeštom plunksnom. Pats blogiausias dalykjas, jog susidarė toks vaizdas kad garnyra sudeda iš nepasisekusių porcijų. Nes maistas klaikus. Pusiau šaltas pusiau karštas. Pusiau sudytas pusiau ne. Tas pats vargšas vaikinukas tris kartus gal atsiprašė už virtuvę, pritaikė 30 procentų nuolaidą už vakarienę. Bet... Tai buvo pati blogiausia vakarienė kokioj nors kavinėj... Bet turėjome šiltą ir malonų aptarnavimą.

 • Gailintas Raudonius 1.0
  0
  Maistas labai skanus, kainos irgi nėra labai didelės, bet aptarnavimas siaubingas. Tik atėjus niekas nei laba diena nei viso gero, jokio dėmesio, meniu pačiam tenka pasiprašyti, kad atneštų. Išsirinkus patiekalą reikia pačiam pasikviesti padavėja, nors prieš tai jau keletą kartų žiūrėjo į akis ir matė, kad laukiam, bet nepriena. Teko keletą kartų lankytis, maistas abu kartus buvo labai skanus, bet deja aptarnavimas nepasikeitė... yra kur tobulėti...

 • lankytojas
  0
  Restoranas geras, norėčiau replikuoti cepelinų valgytojų šeimynai, tikrai matosi jog ateinate kur nors retai ir norėtumėte būto pasaulio centru, vien jūsų meniu daug ką pasako. Sėkmės matuojant sulčių ir cepelinų gramus ir mililitrus.

 • Svecias
  0
  Apsilanėme šiandien ir likome nusivylę. Sulčių vaikui atnešė ne 250 ml. o maždaug 150 m.(matėsi gerai, nes kartu mums atnešė naminio vyno 200 ml. tokioje pačioje taurėje, kurio buvo ženkliai daugiau). Praėjus maždaug 30 min.pasakė, kad cepelinų dar reiks palaukt pusvalandį. Pasiūlė išsirinkt ką nors kito iš meniu. Užsisakius salotas po 5 min. pribėga padavėja ir sako, kad jau cepelinai atsirado(gal iš dangaus nukrito?). Atnešė cepelinus - nedavirti! Paprašius dar 100 ml. naminio vyno pasakė kad ir jis jau pasibaigė. Gal vadyba turėtų padaryt išvadas? Nesiūlau ten eit. Susidarė toks "zabegalkės" įspūdis. Na žodžiu dugnas.

 • Lima
  0
  Valgem cepelinus,kas virtus,kas keptus-tragiski,vienas krakmolas!!!Padaveja net atsiprasinejo del kokybes!

 • Lankytojas 1.0
  0
  Čia tenka pietauti beveik kasdien. Maistas visai neblogas, išskyrus sriubas. Na o aptarnavimas tragiškas. Nors žmonių ir nebūna, net nesusimasto atnešti meniu, pamiršta įrankius, pamiršta kiek ko užsisakėm, o kas svarbiausia, dažnai atneša maistą purvinuos induose. Pasistengsiu ten lankytis kuo mažiau. Nerekomenduoju

 • lankytoja 2.0
  +1
  Maistas skanus, aplinka graži, bet aptarnavimas šiaip sau ir karšto patiekalo laukimas beveik dvi valandas, kai meniu buvo aptartas ir padaryta išankstinė rezervacija... Kai po valandos pasiteiravome, kada bus karšti, padavėjas su priekaištu paklausė "o jūs norėtumėt pusžalius pusgaminius valgyti?..."

 • Diana
  +1
  Nerekomenduočiau niekam ten švesti sau svarbios šventės! Prieš daugiau nei du mėnesius uzsisakėme švęsti mano jubiliejų, keletą kartu nuvykome viską suderinti, žinoma palikome ir užstatą. Na ir atvykus į ilgai lauktą savo gimtadienį paaiškėjo, kad mūsų užsakyma pamiršo ir bet nepadengė stalo!!!!! Tuomet paskubom pradėjo viską ruošti, maisto tiek kiek užsakėm nebuvo, aptarnavimas tragiškas, pradėjo rinktis svečiai o mum dar tik ruošė stalą.. Nuotaika sugadinta visam vakarui! Atsiprašymo nesulaukėm! Nerekomenduočiau niekam susigadint sau svarbios šventės!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną