Aux Champs Elysees Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Prancūzų
Įstaigos tipas: Restoranai
2.9
Mus rasite
Pylimo g. 22D, VILNIUS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Aux Champs Elysees

 • zmogus zmonems
  0
  vagiu ir melagiu lizdas,yra ir be sitos skyles geru vt,negaiskit savo brangaus laiko zmogeliukai :) bukit laimingi ir nebukit apgauti...

 • Arturas 2.0
  0
  Lankomės prancūziškuose restoranėliuose - darom mažą tyrimėlį... Svogūnienė nė iš tolo neprimena prancūziškos svogūnienės, o dėl creme brulee sutinku su Greenmoon - labai geras ir su degančiu brendžiuku labai efektingai atrodė (nors rozmarino šakelė ar mėtos lapelis būtų pagerinęs estetiką). Aplinka niūroka, vieta ne itin. Aptarnavimas normalus (nepasakyčiaukada labai, bet ir ne tragedija - viena mergina visai salei). Bendras vertinimas - deja prastokai.

 • Greenmoon 4.0
  0
  Užsukom į restoraną su drauge. Užsisakėme desertą. Jau neprisimenu koks buvo jo pavadinimas, bet ne esmė.. Buvo labai skanu. Aptarnavimas tikrai super. Nusprendėme dar užsukti. Neseniai vėl atėjom, sužinojome liūdna naujieną, restoranas užsidaro. Beje, labai skanus desertas cream brule. :) Tikrai geras restoranas.

 • Arturas
  0
  Jau kelintas sekmadienis uzdaryta arba neatsiliepia telefonu - turbut ruosiasi uzsidaryti?! Arba skelbkite tuomet mobilu numeri atsakingo asmens, kad butu galima prisiskambinti... Eisime kitur!

 • Antanas
  +2
  jus gerbiamieji patenkintas ir valio, kam cia nusipezat? jej ten jums gerai, varykit i lariokus prie stoties, skonis ir interjeras panasus, ir babkiu sutaupysit ;)

 • Rita 1.0
  +3
  Ėjome dvi poros, turėdamos kuponus "107 Lt vertės gurmanišką vakarienę dviem asmenims - dvi porcijas upėtakio su aromatingu sviestu ir krevetėmis arba midijų baltojo vyno padaže, du gabalėlius prancūziško pyragaičio PONIŲ TATIN arba „Elysee", dvi taures vyno bei po puodelį kavos ar arbatos - prancūzų restorane AUX CHAMPS-ELYSEES". Gavome: Stalą užtiestą staltiese, apdžiūvusia maisto likučiais, silkutės dydžio upėtakius, dvokiančius dumblu ir kava kvepiančio rusvo vandenuko. Desertui galėjome rinktis ledus arba ateiti kitą kartą ("visa kita jau SUVALGYTA" pranešė padavėja).. Pasirinkome ledus. Įdomiausia dalis: paprašius kvito už pirktus gėrimus, sulaukėme atsakymo "bet tada turėsite palaukti, kol as viską sumušių į kasą!" Belaukiant užklausėme, kaip vadinasi desertas išdėliotas ant baro. Ogi TATIN! Nebesiklausėme nerišlaus pasiteisinimo - išėjome. Tikrai nebegrįšime.

 • Aika 5.0
  0
  O man patiko ir maistas ir interjeras ir aptarnavimas, gal kad nebuvau Prancuzijoje....

 • Irena
  +4
  Atėjom į restoraną su svečiu, gerai pažįstančiu prancūzų virtuvę. Mūsų svečias ir mes patys pašiurpome nuo patiekalų skonio. Buvo gėda prieš svečią. Nerekomenduoju niekam eiti.

 • la
  +1
  Aplinka prasta,nepanasu i restorana.Ejome su dovanu kuponu,direktore niekaip nesugebejo isaiskinti uz kiek galima ussisakyti,o po vakarienes pateike saskaita.Jautemes apgauti,nes kupono suma buvo pakankama.Niekam nerekomenduociau.

 • T 1.0
  +6
  Manau sito restorano interjeras, virejai, vieta labai tiktu atidaryti kebabine. Cia rimtai. Manau kiekvienas turetu dirbti darba kuris jam geriausiai sekasi. Tada nereiketu pardavineti kazkokiu kuponu ir zmones gautu tai ko tikisi.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną