AULA

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.9


Skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus Universiteto ansamblio patalpose restoranas „Aula" po rekonstrukcijos atidarytas vietoje anksčiau buvusios kavinės „Žaltvykslė". Lotyniškai „aula" - ankstyvaisiais viduramžiais - karaliaus pilis; mokslo įstaigos iškilmių ir susirinkimų salė. Esame pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje, tarp Rotušės ir Katedros aikščių. Vasarą veikia veranda Pilies gatvėje ir Vilniaus universiteto istorinis Stuokos Gucevičiaus kiemelis. Rūsiuose yra skliautuota VIP salytė ir Didžioji rūsio menė. 2009 metais restorano rūsyje (vasaros metu vidiniame kiemelyje) įkurtas gyvos muzikos klubas „AULA Blues club", kuris suvienijo džiazo, bliuzo ir dainuojamosios poezijos gerbėjus. Taigi restoranas „AULA" yra ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta.

Restoranas „AULA" konkurse "Vilniaus svetingumas 2012" buvo išrinktas svetingiausiu 2012 metų Vilniaus restoranu.„Aula“ rengia pobūvius pačioje senamiesčio širdyje arba gamtoje
 
Pagal pageidavimus, pobūviai gali būti rengiami alaus restorane „Aula“, Kairėnų dvare arba pasirinktoje vietoje.

Mėgstantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą organizuojame pobūvius, konferencijų aptarnavimus, furšetus, kavos pertraukėles, oficialius pietus, vestuves. Pagal Jūsų pageidavimus, pobūviai gali būti rengiami alaus restorane „Aula“, Kairėnų dvare arba Jūsų pasirinktoje vietoje.
 

Mėgstantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą organizuojame pobūvius, konferencijų aptarnavimus, furšetus, kavos pertraukėles, oficialius pietus, vestuves, gedulingus pietus. Pagal Jūsų pageidavimus, pobūviai gali būti rengiami restorane „Aula“, Kairėnų malūne arba Jūsų pasirinktoje vietoje.

Restoranas „Aula“ savo virtuvėje puoselėja senosios lietuviškos virtuvės tradicijas ir jas pritaiko šiuolaikiniam skoniui. Visas maistas gaminamas tik iš šviežių produktų, klientui užsakius norimą patiekalą. Kiekvienam užsakymui su mūsų virtuvės šefu galima suderinti individualų, pagal kliento pageidavimus paruoštą valgiaraštį.

Organizuojantiems renginius arba konferencijas, galime pasiūlyti projektorius, karaoke, moderniausią vaizo ir garso aparatūrą.

Restorano siūlomos patalpos:

* VIP salytė (30 kv.m iki 15 žmonių)
* Rūsio menė (100 kv.m iki 80 žmonių)
* L. Stuokos Gucevičiaus kiemelis (iki 100 žmonių)
* Kairėnų malūnas

„Aula“ rengia pobūvius pačioje senamiesčio širdyje arba gamtoje
 

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 250
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie AULA

 • JUTA 4.0
  +1
  Apie šį restoraną esu girdėjusi tik gerus atsiliepimus, o lankiausi Aulos restorane botanikos sode du kartus,- pirmajį kartą dalyvavau draugės vestuvių pobuvyje, antrajį - su šeima užsukome pietų.Maistas buvo skanus, aptarnavo mus mandagiai. Gal šiek tiek ilgiau teko palaukti karštų patiekalų, bet tai mums nesukėlė problemų.Beje, teko pabendrauti ir su šio restorano vadove p.Milda. Ji man pasirodė inteligentiška, mandagi ir savo darbą išmananti vadovė. Net nesuabejojau, pasirinkdama šį restoraną artėjančiai savo šventei. Todėl labai nustebau skaitydama pastaruosius atsiliepimus. Pagalvojau ar jie objektyvūs. Užsisakyti pobuviui ši restoraną beveik neįmanoma, nes visi savaitgaliai rezervuoti. Tuo teko įsitikinti man pačiai,-norimai datai nepavyko susitarti dėl pobuvio. Sutarėme dėl kitos datos, tačiau man tai nesukėlė nepasitenkinimo, neturiu dėl to ir priekaištų vadovei. Gal būkim tolerantiškesni vieni kitiems ir iš musės nedarykime dramblio.

 • Agnė 5.0
  +3
  Šventėme čia savo vestuves. Tikrai puikiai pasidarbavo. Tikri profesionalai, šventės dieną padarė netgi daugiau nei tikėjomes.

 • Deivis 5.0
  0
  Šaunus restoranas, kiekvienas atras savo cinkelį, kas alaus paragaut, kas lietuviško cepelino, kas mėsos skanų šmot1, o kas ir šiokio tokio vegetariško maistelio! Dėkui už skanią virtuvę, puikų aptarnavimą ir menišką, širdžiai mielą aplinką! Dėkui Jums, linkiu sėkmės!

 • melomanas 5.0
  +1
  Jaukus gyvos muzikos vakarai

 • inga 5.0
  +1
  Viskas patio ,svenciau savo gimtadieni.aciu

 • roberto 5.0
  0
  Labai geras restoranas.palyginus Su visas tinkliniais Piles gatvej vienintelis tikras restoranas Su gera virtue ir aplinka

 • Jonas 5.0
  +4
  Puikus restoranas, labai viskas patinka daznai ten bunu :) verta apsilankyti

 • Laura 5.0
  +2
  Buvau per Valentino diena! Labai patiko, esu su=av4ta. tikrai visiems siulau apsilankyti

 • To as 5.0
  +3
  Tikime, labai argumentuota ir issami restorano recenzija.

 • x 4.0
  +1
  Kodel niekas nebekomentuojate? Tikrai gera vieta pavalgyti

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną