Antis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Mus rasite
Rotušės a. 1, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 15:30 - 01:00
Antradienis 15:30 - 01:00
Trečiadienis 15:30 - 01:00
Ketvirtadienis 15:30 - 01:00
Penktadienis 15:30 - 02:00
Šeštadienis 13:30 - 02:00
Sekmadienis 13:30 - 01:00

Atsiliepimai apie Antis

 • AIDA
  0
  NESKANU

 • +4
  Nesuprantu tik vieno dalyko- kaip darbuotojai kenčia tokį savininką, tikras alkoholikas, nepraustaburnis. Darbuotojams- užuojauta, turit geležinę valią. Apie kokią maisto kokybę galima kalbėti, kai šeimininkas šitaip geria.

 • Dirbau
  +3
  Visiems, kurie galvoja, kad ten skaniai ir sveikai užkandote - sveikinu. aš net dirbdama ten nevalgiau. Pusės produktų galiojimo laikas - pasibaigęs.;) Taupo Davidoniai, kaip netingi - pirmiausia darbuotojų ir kokybiškų produktų sąskaita.:) Aplinka tikrai jauki,šauni, bet tuo ir užsibaigia viskas... Dabar net virėjai geresni ten neina dirbti, apie padavėjus jau nebekalbam...

 • Nėra ką sakyti... 1.0
  +1
  Jei norite pasižiūrėti girto savininko rengiamų "šou", būti aptarnauti pigaus alubario lygiu ir užvalgyti neaišku kokio šviežumo maisto - prašom, ten kaip tik ta vieta...

 • Darius
  +1
  Prastas aptarnavimo lygis...

 • Vaidas 5.0
  -2
  Labai didelis Aciu Anties savininkei ir visam kolektyvui. Atsvenciau cia savo gimtadieni likau labai patenkintas ir net nustebintas ne tik puikia aplinka,bet ir virtuves isradingumu . Sekmes!

 • mindaugas 1.0
  -1


 • Ora 1.0
  +1
  Budami Kaune 2005 gruodi uzsukome i sia kavine pirma(ir tikrai paskutini karta), nes tokio apgailetino maisto man dar neteko nei valgyti nei paciai ruosti. Spinatu sriuba > vistienos sultinis is kubeliu + prideta blogai atsaldytu spinatu Sterkas su dazrovemis > nemokejima isvirti ryzius tinkamai as dar galieciau suprasti(nelengva uzduotis pradedanciam vyrejui), bet suberti TIEK druskos i virtus vandenyje darzoves... idomu, ar virtuve nors paragauja ka patekia klientui? jautiena(befstroganas) > mesa tiesiog neskani, apie padazo kokybe visai patylesiu, bet viskuo virsune buvo bulvytes, kurios turbut jau du kartsu buvo pasilditos, atsalusios, o po to vel pasilditos. Vienu zodziu tragiska. Gal kaip kokiam jaunimui alaus gurksteleti ir normalu, bet nereikia tada taip imantriai vadinti save kavine. Eiline smukle.

 • fainulka 1.0
  0
  ai

 • Antis 1.0
  +1
  Zasis, o ne antis

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną