Angelų svetainė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užkandinės
4.4
Mus rasite
Domantų k., ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Angelų svetainė

 • Laima Kovieraite 5.0
  0
  Malonus bendravimas, jauki aplinka, skanus maistas. Rekomenduoju.

 • Jubiliejus
  +3
  Neverta uzsisakyti sios svetaines. Sutari viena kaina, o kai likus kelioms dienoms iki sventes, pakelia kaina. Saziningas zmogus taip nesielgia. Ir dar vadinasi angelu svetaine, hmm... manau vertetu pakeisti ja. Bet ne mes esame teisejai, bus kas ja nubaudzia, o mes tik galime patarti busimiems kliantams. Be to, pietauti ir uzsisakyti paslaugas yra skirtingi dalykai.

 • Jubiliejus
  +2
  Neverta uzsisakyti sios svetaines. Sutari viena kaina, o kai likus kelioms dienoms iki sventes, pakelia kaina. Saziningas zmogus taip nesielgia. Ir dar vadinasi angelu svetaine, hmm... manau vertetu pakeisti ja. Bet ne mes esame teisejai, bus kas ja nubaudzia, o mes tik galime patarti busimiems kliantams. Be to, pietauti ir uzsisakyti paslaugas yra skirtingi dalykai.

 • Jeronimas 5.0
  -4
  Neigiami straipsniai užsakyti konkurentų - tai ir kvailiui suprantama. Kodėl? TODĖL, KAD LABAI GERAI DIRBAMA IR NETRŪKSTA LANKYTOJŲ.Tiesiog už bulvių maišą nupirkta rašliava ir tiek. Dėkojame šeimininkei Gražinai už puikų aptarnavimą ir nuoširdžią namų šilumą, auščiausias lygis, apsilankysime ir būtinai rekomenduosime kitiems. Dėkojame už viską. Su gilia pagarba ir dėkingumu.

 • Monika 5.0
  -3
  Pietavome su gimine šioje svetainėje prieš kelias savaites ir likome labai patenkinti - be galo rūpestingas aptarnavimas, graži aplinka ir labai skanus maistas. Dėkui šeimininkei!

 • Skanumėlis :) 5.0
  -6
  Sveiki, visai nesenai šventėme krikstynas šioje svetainėje. Aplinka, interjeras, maistas, aptarnavimas, jausmas lyg namuose, mus sužavėjo. Linkome tirkai patenkinti ir siūlome visiems abejojantiems rinktis Angelų svetainę ;)

 • gutuliukai:) 5.0
  -4
  Pamiršome pridėti vertinimą :D

 • Gutuliukai :)
  -1
  Sveiki :) mes taip pat norime pasidalinti savo įspūdžiais apie šią sodybą. Vasarą čia šventėme savo vestuves, tikrai viskas buvo SUPER, labai patiko, svečiai liko patenkinti ne tik maistu, bet ir aplinka, aptarnavimu. Ypač patiko aukšta vaza(kaip martinio tik žymiai didesnė) ir joje primerkta daug baltų, didelių rožių. Nieko panašaus neužsisakėme - tai buvo šeimininkės staigmena mums. Stalas buvo papuoštas labai šventiškai, net maistas su baltomis rožėmis išpuoštas. O į akis iš karto krito servetėlių žiedai - angeliukai (juk tai Angelų svetainė, viskas taip suderinta :)) Maistas labai skanus, kokybiškas ir jo buvo tiek daug, kad dar į namus daug parsivežėme. O ta įdaryta lydeka kaip šventiškai ant stalo atrodė!.... Kadangi šventėme su nakvyne, tai ryte prie to pačio užsisakėme ir pirtelę. Puikiai atsigavome, pailsėjome plaukiodami prūdelyje po pirties, o sodybos aplinka tiesiog mus užbūrė. Pasijutome kaip senelių sodyboje - jokio šurmulio, skubėjimo, o tik tyla, ramybė, paukščių čiulbėjimas bei artimieji, kurie padėjo mums atšvęsti vestuves. Jau esame užsisakę švęsti ir krikštynas šioje sodyboje, taip pat siūlyčiau ir Jums visiems ten švęsti, nepasigailėsite ;)

 • Gutuliukai :)
  -4
  Sveiki :) mes taip pat norime pasidalinti savo įspūdžiais apie šią sodybą. Vasarą čia šventėme savo vestuves, tikrai viskas buvo SUPER, labai patiko, svečiai liko patenkinti ne tik maistu, bet ir aplinka, aptarnavimu. Ypač patiko aukšta vaza(kaip martinio tik žymiai didesnė) ir joje primerkta daug baltų, didelių rožių. Nieko panašaus neužsisakėme - tai buvo šeimininkės staigmena mums. Stalas buvo papuoštas labai šventiškai, net maistas su baltomis rožėmis išpuoštas. O į akis iš karto krito servetėlių žiedai - angeliukai (juk tai Angelų svetainė, viskas taip suderinta :)) Maistas labai skanus, kokybiškas ir jo buvo tiek daug, kad dar į namus daug parsivežėme. O ta įdaryta lydeka kaip šventiškai ant stalo atrodė! .... Kadangi šventėme su nakvyne, tai ryte prie to pačio užsisakėme ir pirtelę. Puikiai atsigavome, pailsėjome plaukiodami prūdelyje po pirties, o sodybos aplinka tiesiog mus užbūrė. Pasijutome kaip senelių sodyboje - jokio šurmulio, skubėjimo, o tik tyla, ramybė, paukščių čiulbėjimas bei artimieji, kurie padėjo mums atšvęsti vestuves. Jau esame užsisakę švęsti ir krikštynas šioje sodyboje, taip pat siūlyčiau ir Jums visiems ten švęsti, nepasigailėsite ;)

 • Algis 5.0
  -2
  Negaliu pasakyti kiek kartų valgiau, bet nusiskundimų neturiu. Visada esu sutinkamas rūpestingu dėmesiu, ir patiekiamas šviežias maistas. Jeigu abejojate apsilankykite. Geriau vieną kart pamatyti, negu kelis kart išgirsti. O kiti čia rašiusieji, tai tiesiog elgiasi pagal žemaitišką patarlę: Kas kuo kvep, tuo ir kitą tep!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną