Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Terasos atidarymo ir gyvo garso muzikinis vakaras

Gegužės 16, Kt., 18:00

Gegužės 16 d. kviečiame į oficialų vasaros sezono ir  „Déjà vu” restorano vasaros terasos atidarymą. Tai bus ypatingas vakaras, kurio metu restorane svečiuosis iš Pietų Amerikos atvykęs atlikėjas Adriano Trindade. Šis muzikantas vakaro svečiams padovanos gražiausias emocijas ir nuostabiausias dainas. Adriano Trindade tai vienas iš rock - salsa muzikos stilių pradininkų pasaulyje. Lietuvai - tai jau pažįstamas atlikėjas, ne vienus metus sostinės melomanus džiuginęs karščiausiais Brazilijos ritmais įvairių festivalių ir koncertų metu.

Romantic viešbučio  „Déjà vu” restorane gegužės 16 d. vakaras bus ypatingas ne tik dėl gyvai atliekamos muzikos, bet ir dėl išskirtinio ir vasara kvepiančio meniu asortimento. Restorano svečiai bus nustebinti mėtomis pagardintų gėrimų gaivumu bei širdis paperkančiais netikėtais skoniais. Tad kviečiame ketvirtadienio vakarą praleisti neįprastai: besimėgaujant ne tik gardžiausiu maistu, gera muzika, bet ir gražiausiais Panevėžio vaizdais, kurie atsiveria iš mūsų restorano terasos.

Bilieto kaina 10 eur/asm. Šią pinigų sumą galėsite panaudoti vakaro metu.
Daugiau informacijos apie renginį tel. 8 616 16178.

REZERVACIJA

Tad iki susitikimo „Déjà vu” restorane!

Kranto g. 24, PANEVĖŽYS
Restoranų žemėlapis