Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Igorio Jarmolenkos Jubiliejinis koncertas

Gegužės 17, Pn., 19:00
“Tai žmogus – į pramogų ir muzikos pasaulį įsiveržęs tarsi viesulas ir savo skoniu, balsu bei galimybėmis nustebinęs ne vieną!“, - taip apie dainininką ir gerai žinomą verslininką Igorį Jarmolenką kalba jo geri bičiuliai.

Juos ir visus norinčius pasimėgauti geros muzikos bei humoro doze I. Jarmolenka gegužės 17 d. 19 val. kviečia į įspūdingą jubiliejinį koncertą.

Pramogų salėje “Vakaris” vyksiančiame renginyje gerbėjams Igoris žada pateikti ne vieną muzikinę staigmeną.

Jo gimtadieniui skirtą koncertą ves aktorė Kristina Kazlauskaitė ir humoristas Vitalijus Cololo. Savo dainas susirinkusiems padovanos ne tik pats sukaktuvininkas, bet ir grupė “Funky”, Arina, Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Vudis bei kiti atlikėjai. Energingais bei uždegančiais šokiais susirinkusiuosius stebins Vilniaus šokių studija Todes.

Lietuvos garsenybių draugas, dainininkas, restoranu verslo vadovas Igoris Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš penkerius metus. Dabar jo dainų “kolekcijoje” – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Vudžiu, grupe “Funky” ir kt.