Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Monika Ditkevičiūtė

  • Pasaulio virtuvė
Ar nacionaliniai lietuviški patiekalai – tikrai nacionaliniai?

Lietuviškos virtuvės istorija yra įvairi: nuo viduramžių aukštuomenės valgymo papročių ir paprastų valstiečių grūdinių patiekalų iki šių dienų tradicijų, perimtų iš kitų šalių. Tačiau ar tradicinis maistas tikrai yra nacionalinis?

  • Pasaulio virtuvė
Egzotiška ir pavojinga Australijos virtuvė

Tolimoji Australija garsėja baimę keliančiais vorais ir kitais gyviais, tačiau kas galėjo pamanyti, kad pavojingi gali būti ne tik jie, bet ir kai kurios virtuvės tradicijos? Leisdamiesi į skonių kelionę po Australiją pasiruoškite netikėtiems atradimams ir dalelei laukinės gamtos jūsų lėkštėje!

  • Pasaulio virtuvė
7 faktai apie skandinavišką virtuvę, kuriuos privalote žinoti

Nors žuvis šių valstybių virtuvėje yra nepamainoma, apstulbsite sužinoję, ką dar mėgsta mūsų kaimynai šiaurėje! Pažvelkime, kuo gi lietuvių skrandžius (ir protus!) gali nustebinti Skandinavijos šalys.

  • Pasaulio virtuvė
Mėsainių atsiradimo ir paplitimo istorija

Iki tapdamas amerikietiškos virtuvės atributu, hamburgeris apkeliavo beveik visą pasaulį ir galybę kartų keitė pavidalą. Jo išradėjais skelbiasi esą ne vienas ir ne du Amerikos virtuvės šefai, o šaltiniai teigia, kad visa ko pradžia užsimezgė Europoje.

  • Pasaulio virtuvė
Populiariausio pasaulyje japoniško patiekalo istorija

Anksčiau šio patiekalo būtų reikėję laukti ne vieną mėnesį. Per amžius keitėsi ne tik sušių gaminimo būdas, bet ir jų išvaizda, skonis bei kvapas. Kaip atsirado sušiai, kuriuos žinome dabar?

  • Pasaulio virtuvė
Egzotiškosios Kolumbijos virtuvė

Kolumbija - didelė šalis, labai įvairi kraštovaizdžio ir klimato prasme, nenuostabu, kas šios šalies virtuvė tokia turtinga ir įvairi.

  • Pasaulio virtuvė
Top 3 restoranai: baltiškos virtuvės paieškos

Lietuviško maisto koncepcija kyla iš baltiškų šaknų, kurias, pradedame pažinti, atidaromi restoranai, puoselėjantys baltiškos virtuvės tradicijas.

  • Skaitiniai visų skoniams
Kur iškylauti vasarą?

Bandelės kvepia iškylų pintinėje, esate pasiruošę traukti į gamtą ir skaniai papietauti. Kurgi paiškylauti ir atsipūsti gryname ore? Apžvelkime žaliausius kampelius poilsiautojams Lietuvoje.

  • Sveika mityba ir vegetarizmas
Vasariški produktai, galintys užaugti kiekvieno kieme

Tausus vartojimas ir sveika mityba tampa gyvenimo būdu, o vasara puikiai tinka įsirengti ekologišką darželį. Tačiau kokius augalus geriausiai priglaudžia lietuviškas oras?