Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Agnė  Lukoševičiūtė

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „City Chef”

Raudonai šviečiančią barbecue iškabą J.Basanavičiaus ir Pylimo gatvių sankryžoje buvau nusižiūrėjusi jau seniai. Virš atkreipiančios dėmesį švieslentės kabo kažkur jau seniau girdėtas pavadinimas „City Chef”

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Ieti”

Planuodama išvyką į Kauną buvau rekomenduota papietauti restorane „Ieti”, kurio komandos tikslas – sujungiant lietuviškas tradicijas ir modernias gamybos technikas per patiekalus perteikti lietuvišką identitetą.

 • Skaitiniai visų skoniams
Išrinkti geriausi 2019 metų restoranai

Specialaus apdovanojimų renginio metu Gero skonio akademijos įkūrėjas Linas Petrukaitis su svečiais pasidžiaugė pasaulio gastronominiame žemėlapyje ryškėjančia Lietuva.

 • Restoranų apžvalgos
​​​​​​​Restorano apžvalga: „Delta mityba”

Hipsteriška, savita ir laisva – keli žodžiai apibūdinantys šios apžvalgos lokaciją – Naujamiesčio loftų kvartale įsikūrusį restoraną „Delta mityba”.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Bistro 18”

Išsirenkame „Bistro 18”, įsikūrusį Stiklių g. nuo 2007.Įžengus į restoraną akys krypsta į čia pat įkurtą vyno krautuvėlę. Keliaujame į istorinio pastato gilumą ragauti restorano patiekalų.

 • Skaitiniai visų skoniams
Ketvirtasis ,,30 geriausių restoranų" projekto sezonas prasidėjo

Pernai geriausiuoju išrinktame Martyno Praškevičiaus restorane ,,Džiaugsmas” šiandien paskelbtas jau ketvirtus metus gyvuojančio geriausių gastronominių vietų Lietuvoje rinkimo projekto ,,30 geriausių restoranų" startas.

 • Restoranų apžvalgos
​​​​​​​Restorano apžvalga: „Madu”

Laukinė, tačiau moderni Afrika – tai, ką žada pajusti Vilniaus miesto širdyje įsikūręs modernios afrikietiškos virtuvės restoranas MADU. Lietuvoje šios virtuvės patiekalus pristatančių restoranų - vienetai, tad MADU išsiskiria iš visos šalyje vyraujančių virtuvių pasiūlos.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Daily Poison”

Nors dar prieš keletą metų mūsų šalyje buvo kitokia situacija, tačiau dabar, bent jau sostinėje, gausu vietų, kuriose galima pradėti dieną ją praskaidrinančiais pusryčiais. Brunch – vėlyvųjų savaitgalio pusryčių tendencija vis stipriau įsitvirtina...

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „RoseHip Vegan Bistro”

Būna, kad įprastą dieną norisi visai neįprasto maisto. Tokiai nuotaikai užklupus lankausi vietose, kuriose nesu buvusi ir ragauju tai, ko nesu ragavusi. Šįkart aš, visavalgė, keliauju į netoliese Bernardinų sodo įsikūrusį veganišką bistro „Rosehip”.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Nica”

Ar mėgstate keliauti po Lietuvą? Savaitgalio išvykos į Suvalkiją metu užklydau į Marijampolę bei kone pačiame miesto centre įsikūrusį restoraną „Nica”. Apie skanų maistą buvau girdėjusi kelis gražius atsiliepimus, tokį patį galėsiu perduoti ir kitiems.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Ertlio namas”

Kokie patiekalai, jūsų nuomone, geriausiai reprezentuoja istorinę lietuvių virtuvę? ,,Cepelinai, žemaičių blynai, vėdarai”, – kone kiekvienas išvardins. Taip atsakiusi būčiau ir aš, tačiau apsilankius restorane ,,Ertlio namas” nuomonė akiratis prasiplėtė.

 • Skaitiniai visų skoniams
Renginys ,,Švenčių belaukiant”

Šventinio stalo pasiruošimas dažnai sukelia nemenkų rūpesčių – o juk taip būtų malonu šventes sutikti ramiai ir džiaugsmingai.

 • Skaitiniai visų skoniams
Vilniaus svetingumas 2018

Mažai atsirastų nepritariančių, kad Vilnius – gyvas miestas. Gyvas dailėjančiais pastatais, erdvėmis, naujai besivystančiomis idėjomis ir, žinoma, savo žmonėmis. Dinamiškas žaliojo miesto gyvenimas turistus traukia atvykti ir iš labai tolimų žemės kampelių, o užsukusius pasilikti ilgėliau.

 • Skaitiniai visų skoniams
Vyno ir desertų derinių čempionatas

Vakar, lapkričio 19-tosios vakarą, jau devintus metus iš eilės organizuojamame renginyje „Vyno ir desertų derinių čempionatas” dėl „Auksinės šakutės” prizo bei kolegų, renginio žiūrovų simpatijų kovojo net 16 virtuvės šefų ir vyno žinovų komandų.

 • Skaitiniai visų skoniams
Gastronomijos savaitė: „Solt Dining” ir „Kempinski Hotel“

Jau įprasta ir daugeliui žinoma, kad didžiuosiuose miestuose lapkritis – gastronominių potyrių atradimo mėnuo. Šį mėnesį šalies didžiuosiuose miestuose vyksta ne vienas renginys, kurio tikslas – padėti atrasti bei geriau supažindinti su restorane gyvuojančiais restoranais bei jų šefų kuriama skonių meistryste.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „​ ​Nüman”

Kaune daugėja ir naujų ar atsinaujinančių gastronominių vietų, kurias, draugai bei pažįstami, tikina, verta aplankyti. Viena tokių vietų yra neseniai po atsinaujinimo duris  pravėręs restoranas Kauno senamiestyje ​ –​ „​Nüman”.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Pachamama Dinner Club”

Mistiški raštai, kvapai ir spalvos, užburiantys ritmai ir skonių įvairovė. Magiška atmosfera nukelia į Peru, tačiau čia pat, Vilniuje, Šv. Jurgio bažnyčios bokšto fone. Restorane „Pachamama Dinner Club” kviečiama atrasti ir degustuoti virtuvės šefų kuriamus Peru skonius.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Queensberry”

Vilniuje, Savičiaus gatvėje, visai neseniai duris atvėrė naujas restoranas-vyninė „Queensberry”. Skelbiama, kad restoranas pirmasis Lietuvoje, savo klientams siūlantis išskirtinai tik lietuvišką vyną, kurio gali pasiūlyti virš penkiasdešimties rūšių!

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Selfish Bistro”

Įėjus vidun pasitinka gilios jūros mėlynumo bei austrių kiauto pilkumo atspalviai ir lengva, elegantiška muzika. Vos įėjus su šypsena pasitinka padavėja ir pasiūlo atsisėsti. Vietos vakarui nebuvome rezervavę, tačiau anksčiau atėjusios radome ir kur įsitaisyti [...]

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Spritz Summer Garden”

Vilnius gausus parkų ir kitų žaliųjų zonų, o atsipalaiduoti bei su kompanija pasimėgauti saulėtu gyvenimu galima ir įvairiuose vasaros kiemeliuose Vilniaus centre. Vis dar tyrinėju gastronominį Vilnių, tad lankausi vasaros pradžioje duris atvėrusiame „Spritz Summer Garden”.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Pank‘olis Avenue”

Prisimenu restoraną, kurį nesuskaičiuočiau kiek kartų esu praėjusi ir pagalvojusi, jog šis atrodo jauki vieta, juolab turint omenyje jo lokaciją – restoranas „Pank‘olis Avenue” įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje [...]

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Royal SPA Residence”

Savaitgalį renkuosi praleisti pušyno apsuptoje vaizdingoje Nemuno pakrantėje – Birštone įsikūrusiame keturių žvaigždučių „Royal SPA Residence” komplekse ir šio viešbučio restorane. Kompleksas garsėja puikiomis profesionalų atliekamomis SPA procedūromis [...] gamtos apsuptimi ir, žinoma, gurmaniškais potyriais [...]

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Panama Food Garden”

Kadaise didikų Radvilų vienoje mėgstamiausių medžioklės vietų – Žvėryno mikrorajone, įsikūręs išskirtinio koncepto restoranas „Panama Food Garden” kviečia apsilankyti nuo miesto šurmulio nutolusiame sode.

 • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Le BonJour”

Autentišku stiliumi alsuojantis restoranas „Le BonJour” kviečia pasimėgauti klasikiniais prancūziškais patiekalais ir savo svečius sutinka svetingai – su prancūziškuoju „Laba diena” –  „Le BonJour”. Restorano atstovų teigimu, ši vieta sukurta iš meilės prancūzų maistui ir kultūrai [...]

Daugiau naujienų 18