Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Žaliuojančios Žvėryno svetainės „Verandos“ - atsakas krizei (Vilnius)

2009-07-23
Paskelbk savo straipsnį

„Nėra to blogo, kas neįšeitų į gerą“ – taip apie šalyje vyraujantį sunkmetį nusprendė sostinės Žvėryno rajone įsikūrusios svetainės – baro „Veranda“ šeimininkai. Jų atsakas krizei – dar daugiau gėlių bei žalumos skoningai įrengtame svetainės kiemelyje ir patrauklios naujovės.

Dabar užsukę į „Verandą“, galite ne tik maloniai praleisti laiką jaukioje prancūziško retro stiliaus aplinkoje, bet ir pasiimti kartu su savimi dalelę jos žavesio - svetainėje veikianti vyno krautuvėlė siūlo rinktis iš daugiau nei 150 rūšių vyno. Tai kruopščiai atrinkti, įvairių pasaulio šalių vynai, kurių paragauti galima ir svetainėje.

Kita „Verandos“ įdomybė – garvežio formos lauko kepsninė. Joje ruošiami natūralių beržo malkų kvapu persismelkę patiekalai – tikras atradimas gardaus maisto mėgėjams. Pasirinkimas platus – nuo tradicinio kiaulienos šašlyko iki įmantresnių – avienos nugarinės, jautienos steiko ar natūralaus tuno kepsnio.

Vidury miesto žaliuojančiame erdviame svetainės kieme padaugėjo ne tik gėlių – mažuosius lankytojus džiugina naujomis laipynėmis, sūpynėmis, čiuožykla ir kitais vaikiškais džiaugsmais „praturtėjusi“ žaidimo aikštelė. O ir tėveliams ramu – aikštelė uždara bei saugi. Galbūt dėl to mažieji labai pamėgo čia švęsti gimtadienius.

Daugiau apie barą>>

Alvilė Rimaitė
Nuotraukos: „Verandos“
Meniu.lt informacija