Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Žaliasis slėnis“ - modernus kaimo turizmo objektas (Klaipėda)

2009-07-24
Paskelbk savo straipsnį

Aukštkiemių kaime, visai šalia Klaipėdos–Palangos plento, 7 kilometre įsikūrę Žvejų ir medžiotojų namai „Žaliasis slėnis“. Šis modernaus kaimo turizmo objektas - didžiausias svetingumo ir rekreacijos paslaugas teikiantis verslo klasės objektas Klaipėdos rajone.

Moderniuose bei jaukumu dvelkiančiuose Žvejų ir medžiotojų namuose puikiai praleisite laiką: pailsėsite, kartu su draugais galėsite paragauti nuostabaus skonio europietiškų patiekalų, pasivažinėti su dviračiais, pažvejoti. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys galės plaukti baidarėmis, o dar ekstremalesniems „Žaliasis slėnis“ pasiūlys nardymo kursus. Profesionalūs gidai mielai suorganizuos ekskursijas po visą Klaipėdos kraštą – Jums beliks tik pasirinkti maršrutą ir transporto priemonę.

Čia apsistoti gali ir poilsiaujantys, ir verslo žmonės: jų patogumui - erdvūs, šviesių spalvų interjero kambariai. Kavinė, vikingų laivas „Arka“ - puiki vieta rengti gimtadienius, vestuvių pobūvius, dalykines vakarienes bei kitas šventes. „Žaliajame slėnyje“ nuolat organizuojami muzikos bei proginius vakarus. Žvejų ir medžiotojų namai savo svečiams nuolat siūlo įvairius renginius ir akcijas, organizuoja fotomenininkų parodas-muges, plečia paslaugų spektrą ir tobulina aptarnavimo kokybę.

Daugiau apie „Žaliajį slėnį“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Žaliojo slėnio“
Meniu.lt informacija