Žaismingai nuteikiantis restoranas – ne tik vaikams (svetur)

Žaismingai nuteikiantis restoranas – ne tik vaikams (svetur)

Amesforte, Nyderlanduose, atidarytas dar vienas olandų dizainerių kompanijos „Tjep“ kūrinys – restoranas „Praq“. Tai aukšto lygio restoranas suaugusiems, nors vaikams taip pat malonu jame lankytis.

6 metrų aukščio pastatas iš lauko atrodo kaip dekoratyvus debesis, nuteikiantis žaismingai ne tik vaikus. Interjeras sukurtas ūkinio priestato stiliumi, kuriame priderinti dideli langai ir sienos su dekoratyviais margaspalviais apskritimais.

Šioje erdvėje stengtasi sukurti žaismingą atmosferą, sujungiant baldų formas ir spalvas su dekoratyviomis sienomis, grindimis. Restorano stalai panašūs į autobusą, langą ir virtuvę.

Vidinė erdvė padalyta į dvi dalis: viena – vaikams ir suaugusiems, kita – tik suaugusiems, ten stengtasi išlaikyti tą patį interjerą, tik suteikti jam daugiau jaukumo ir stilingumo.

Tokio restorano idėja 2003 m. kilo dviem verslininkams, kurie norėjo atidaryti restoraną, kuriame tėvai ir vaikai jaustųsi patogiai, tačiau ne kaip vaikų žaidimo aikštelėje.

Pirmasis „Praq“ restoranas, įkurtas šalia Amsterdamo, tapo garsus ir labai lankomas, tad po 5 metų sumanyta atidaryti daugiau tokio pobūdžio restoranų. Taigi 2008-aisiais buvo atidarytas antrasis „Praq“.


Parengė Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://www.dezeen.com
Nuotraukos: http://www.dezeen.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną