Vyno ir maisto festivalis „Torres: nuo tradicijos iki modernumo“

Vyno ir maisto festivalis „Torres: nuo tradicijos iki modernumo“

Vilniuje prasidėjo keturias dienas truksiantis ketvirtasis Lietuvoje gurmaniško vyno ir maisto festivalis „Torres: nuo tradicijos iki modernumo“.

Išskirtiniame sostinės restorane „Domm“ lapkričio 13–16 dienomis vyksiančiame festivalyje naująją „Torres“ vynų kartą svečiams pristatys profesionali someljė iš Ispanijos Violaine Creuzé. Festivalio lankytojus įvairiais gurmaniškais siurprizais džiugins žymus virtuvės meistras ispanas Sergio Milletas, specialiai festivaliui sudaręs unikalų meniu. Festivalyje lankysis ir būsimas visos „Torres“ korporacijos prezidentas Miguelis Torresas jaunesnysis, šiuo metu užimantis marketingo vadovo pareigas.

„Pastaruoju metu Lietuvoje domėjimasis vyno kultūra, vyno ir maisto derinimu tampa vis populiaresnis. Vyno ir maisto festivalis – unikali galimybė vyno ir maisto mėgėjams susipažinti ir su ilgaamžėmis vyno tradicijomis, ir su šios srities inovacijomis“, – teigia bendrovės „Bennet Distributors“, atstovaujančios „Torres“ prekės ženklą Lietuvoje, rinkodaros direktorė Daiva Mališkienė. Pasak jos, Torresų šeima kuria vyno istoriją dar nuo XVII amžiaus ir iki šiol saugo bei puoselėja vyno gaminimo paslaptis – šeimos tradiciją ir palikimą, perduodamą iš kartos į kartą. Per 138 bendrovės gyvavimo metus sukauptos tradicijos ir „Torres“ inovacijos paskatino dalintis savo patirtimi ir skleisti vyno kultūrą bei vyno ir maisto derinimo tradicijas. Taip gimė „Torres“ vyno ir maisto festivalio idėja.“

„Torres“ vyno ir maisto festivaliai visame pasaulyje rengiami jau devynerius metus. Per šį laiką suorganizuota daugiau nei 70 didžiulio dėmesio ir pasisekimo sulaukusių maisto ir vyno švenčių. Festivaliuose kasmet dalyvauja Ispanijos virtuvės meistrai profesionalai, o jų lankytojams siūlomas tik aukščiausios kokybės maistas ir gėrimai.

„Torres“ vyno šventės rengiamos Anglijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Rusijoje, Tailande, Jungtinėse Valstijose, Honkonge, Kanadoje ir kitose šalyse.

UAB „Bennet Distributors“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną