Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vokietijoje vyks gėrimų pramonės paroda „drinktec 2009“

2009-07-20
Paskelbk savo straipsnį

2009 m. rugsėjo mėn. 14-19 dienomis Miunchene (Vokietija) vyks pasaulinė gėrimų ir skystų maisto produktų technologijų paroda „drinktec“.

Kas ketveri metai „drinktec“ pristato gėrimų gamybos technikos naujoves. Tik šioje parodoje demonstruojama technologijos, žaliavos ir logistiniai sprendimai, skirti bet kokio gėrimo ir bet kokio skysto maisto produkto gamybai: nuo nealkoholinių gėrimų, alaus, stipriųjų alkoholinių gėrimų, pieno ir pieno gėrimų, jogurtinių gėrimų, sulčių iki vyno, vandens, kavos ir arbatos, energetinių ir gydomųjų gėrimų ir kt.
Parodos vieta – Miuncheno parodų centras. Pirmą kartą paroda vyko 1951 m. Parodos periodiškumas: kas ketveri metai.

Parodos temos:

Mašinos ir įrenginiai nealkoholinių gėrimų, vandens, vyno, putojančio vyno, stiprių alkoholinių gėrimų, pieno ir skystų maisto produktų gamybai; Butelių, kitų talpų valymo, pilstymo ir uždarymo technika; Aseptinio pakavimo įrenginiai; Patikros ir rūšiavimo mašinos; Kontrolės įrenginiai; Etiketavimo, apipavidalinimo, spaudos ir žymėjimo mašinos; Išpakavimo ir įpakavimo mašinos; Pakuočių surinkimo mašinos; Paletavimo ir depaletavimo sistemos; Transportavimas ir sandėliavimo technika; Mašinos sandėliams; Mašinos ir įrenginiai plastmasinių talpų ir kamščių gamybai bei jų perdirbimui; Mašinos ir įrenginiai alaus ir salyklo gamykloms; Filtravimo ir atskyrimo technika; Terminio apdorojimo technika; Įrenginių valymo priemonės; Matavimo verčių nustatymo priemonės; Siurbliai; Vamzdynų sistemos, armatūra; Procesų automatizavimo ir valdymo technika; IT sprendimai; Laboratorijų įrenginiai; Žaliavos, priedai, pagalbinės medžiagos; Energetinis ūkis; Aprūpinimo suspaustu oru ir dujomis įrenginiai; Emisijos sumažinimas ir pastatų technika; Vanduo ir nuotekos; Įrenginiai visuomeninio maitinimo įstaigoms, pilstymo įranga, mobilūs įrenginiai; Reklama; Talpos; Pakavimo priemonės; Kamščiai.

Tikslinės lankytojų grupės:

Specialistai iš įmonių, gaminančių gaiviuosius gėrimus, sultis, mineralinį vandenį, pieną, vyną, putojantį vyną, stipriuosius alkoholinius gėrimus, alų, salyklą. Atstovai iš didmeninės ir mažmeninės prekybos gėrimais. Viešbučių, visuomeninio maitinimo įmonių atstovai. Paslaugų ir reklamos sektorius. Institucijos, profesinio mokymo ir aukštosios mokyklos.

„drinktec” lankytojų laukia plati renginių programa:

forumai salėje B1, kuriuose pranešimus skaitys ekspertai iš viso pasaulio, pvz. „Pakuotė ir aplinkosauga”, „Alaus gamybos naujienos”, „Produktai ateičiai” ir t.t. rugsėjo 16-17 d. – pranešimai tema „Pieno gėrimų reikšmė” bei pienininkystės įrenginių prizo teikimas. forumas „Inovatyvios saldinimo koncepcijos”. rugsėjo 15-16 d. – vaisių sulčių gamybos kongresas „International Fruit World”. rugsėjo 15 d. – „Beverage Innovations Awards 2009“. rugsėjo 16-17 d. – „PET World Congress 2009“. rugsėjo 14-15 d. – „PLA Bottle Conference“.

Visą renginių programą rasite parodos svetainėje www.drinktec.com  

Parodos darbo laikas:
Pirmadienį – penktadienį : nuo 9.00 iki 18.00 val.
Šeštadienį: 9.00 iki 17.00 val.

Išankstinių bilietų kainos:
Vienai dienai – 25 € (vietoje 49 €).
Dviems dienoms – 44 € (vietoje 88 €).
Bilietų užsakymas internete (www.drinktec.com) arba parodos atstovybėje Lietuvoje. Bilietai galioja ir miesto transportui.

Praėjusios parodos (2005 m.) statistika:
Dalyvių skaičius: viso – 1469, iš Vokietijos – 706, iš užsienio – 763 . Šalių skaičius – 60.
Lankytojų skaičius: viso – 66 873, iš Vokietijos – 32 707, iš užsienio – 34 166. Šalių skaičius – 161.

Visais parodos klausimais prašome kreiptis į Miuncheno parodų atstovybę:
Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje
V. Kudirkos g. 6, Vilnius, Lietuva
Tel.: 00370 5 263 9114
El. paštas: muenchen.lt@ahk-balt.org
http://www.ahk-balt.org

Parodos atstovų informacija ir nuotraukos