Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

VMVT randa pažeidimų naktiniuose baruose

2009-12-04
Paskelbk savo straipsnį

Kauno miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, gavusi gyventojo pranešimą apie baruose nakties metu vykdomą prekybą alkoholiniais gėrimais, operatyviai patikrino dviejų miesto barų veiklą.

2009-12-02 patikrinus UAB „Onrama“ (R.Kalantos g. 82) ir UAB „Nibre“ (M.Riomerio g. 1A) priklausančius barus, nustatyta, kad po 23 valandos lankytojai į barų patalpas nebuvo įleidžiami, tačiau per langelius buvo prekiaujama alkoholiniais gėrimais. Už nustatytus pažeidimus UAB „Onrama“ surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas, skirta 400 Lt bauda. UAB „Nobre“ baro darbuotoja neįsileido į vidų maisto ir veterinarijos bei policijos inspektorių. Už trukdymą pareigūnams atlikti pareigas ir jų teisėtų reikalavimų nevykdymą įmonės atsakingam asmeniui bus surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas, medžiaga bus perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismui.

Kaišiadorių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, vykdydami barų kontrolę, lapkričio pabaigoje sustabdė parduotuvės – baro „Alivdara“ (Gedimino pr. 14A, Kaišiadorys) veiklą. Šiai įmonei neleista toliau aptarnauti žmonių dėl per mažų patalpų. Bare nebuvo įrengti staliukai lankytojams, tualetas vakaro metu neprieinamas.

Pastarosiomis dienomis laikinai sustabdyta ir UAB „Bilduko virtuvė“ kavinės, esančios automagistralėje Vilnius-Kaunas (37 km.), veikla. Vilniaus apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Elektrėnų skyriaus specialistai patikrinę nustatė, kad šioje kavinėje nekokybiškai plaunamas gamybinis inventorius, įrankiai, rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais.

Vilniaus apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Elektrėnų skyriaus specialistai šių metų gruodžio 1 dieną patikrino G. Krilavičienės individualios įmonės barą Elektrėnuose, Saulės g. 2A, kur buvo nustatyti nedideli pažeidimai. Netinkamai, ant grindų, buvo laikomi alkoholiniai gėrimai, o baro darbuotojas neturėjo sveikatos patikrinimo pažymėjimo. Baro savininkei skirta 100 Lt bauda.

Pagal Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus, nuo 2008 metų Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba vykdo ir naktinės prekybos alkoholiu kontrolę baruose.

VMVT informacija