„Vilnius Whisky Festival“ grįžta linksmiausią metų dieną

„Vilnius Whisky Festival“ grįžta linksmiausią metų dieną

Balandžio pirmą dieną, Vilniuje įvyks jau antrasis viskio festivalis „Vilnius Whisky Festival“. Pernai debiutavęs, festivalis susilaukė didelės sėkmės ir viršijo visus lūkesčius. „Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausias viskio festivalis Baltijos šalyse. Šiemet jis žada būti dar didesnis nei pernai. Jame svečiais ras 40 viskio daryklų ir prekės ženklų stendų, bei turės galimybę paragauti apie 250 viskio rūšių.

Festivalyje bus galima susipažinti tiek su viskį platinančiais, tiek jį gaminančiais žmonėmis. Jame lankysis nemažas būrys svečių iš viskio daryklų, kurie renginio metu dalinsis savo žiniomis.

Festivalio viduje, bus surengtos 4 uždaros degustacijos (Ang. masterclass), kurias ves svečiai iš užsienio. Tai bus jau legenda tampančio Taivano „Kavalan“, nepriklausomų Airijos viskio daryklų lyderių „Teeling“, bei dviejų Škotijos: „Glengoyne“ ir „Deanston“ viskių degustacijos.

Festivalio tikslas yra kelti saikingą viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, edukuoti vartotojus ir parodyti šio produkto įvairialypiškumą. Šalia viskio daryklų ir prekės ženklų stendų, festivalyje bus paragauti įvairių derinių su šiuo gėrimu. Tai bus sūris, austrės, airiška kava, kokteiliai, šokoladas ir ledai. Taip pat, festivalyje darbuosis vyrų grožio salono „Barzdaskučiai“ meistrai.

Plačiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/1312561962137254/ 

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną