Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilnių aplankė rinktiniai Italijos vynai

2009-07-17
Paskelbk savo straipsnį

Pirmadienį Vilniuje, „Reval Hotel Lietuva“ viešbutyje pirmą kartą Lietuvoje buvo surengtas Italijos vynų ir kulinarijos gaminių festivalis „Gourmet‘s Italia Vilnius“. Renginio metu vyno mėgėjai buvo supažindinti su devynių Italijos regionų vynais: Alto Adidžės, Friulio Venecijos Džulijos, Veneto, Toskanos, Lacijaus, Abruco, Markės, Umbrijos ir Kampanijos.

„Gourmet‘s Italia Vilnius“ – tai festivalio „Merano WineFestival & Gourmet“ turo po Europą dalis. Prieš tai festivalis svečiavosi Miunchene, Vienoje, Maskvoje. Iš Vilniaus festivalis persikėlė į kitų Baltijos šalių sostines – Rygą (liepos 14 d.) ir Taliną (liepos 16 d.).
Pagrindinė šių renginių idėja ir tikslas – suteikti galimybę kokybiškų vynų bei kulinarinių patiekalų gamintojams pristatyti savo produkciją Europoje, „Gourmet‘s International“ organizuojamų renginių metu.

Renginį organizuojančios kompanijos „Gourmet‘s International“ prezidento Helmuth’o Köcher’io teigimu, tai, kad Lietuva pirmą kartą pateko į šio festivalio turą po Europą nėra atsitiktinumas. „Šiemet Vilnius – Europos kultūros sostinė, todėl nusprendėme įtraukti Baltijos šalių regioną į geriausių rūšinių Italijos vynų pristatymą. Tai – išskirtintis renginys, kurio dalyviai turės galimybę susipažinti su geriausiu itališku vynu ir išskirtiniais delikatesais“, – teigia „Gourmet‘s International“ prezidentas H. Köcher.

Birželio 21–22 dienomis analogiški renginiai vyko Rusijos sostinėje Maskvoje. Ten jau antrus metus iš eilės, organizuojami kokybiškų Italijos produktų pristatymus, kurių metu daug dėmesio skiriama parodomajam maisto gaminimui. Planuojama, kad paskutinis šių metų „EuroTour“ etapas įvyks rugsėjo mėnesį Ukrainos sostinėje Kijeve, kuriame jaučiamas ypatingas susidomėjimas Itališkais vynais.

Renginį globoja Italijos ambasada, bendradarbiaudama su Italijos užsienio prekybos institutu. Renginio partneris – Kampanijos regionas (bendradarbiaujant su „Mistery Apple Communication“).

Daugiau informacijos:
http://www.gourmetsi.com
http://www.meranowinefestival.com

Andrius Zeigis
Meniu.lt informacija ir nuotraukos