Vilniaus svečiams – 300 bičiuliškų šypsenų

Vilniaus svečiams – 300 bičiuliškų šypsenų

Beveik 300 svetingumo įmonių tapo Europos kultūros sostinės bičiuliais. Vilniaus viešbučiai, kavinės, restoranai, meno ir suvenyrų galerijos, turizmo agentūros, gidai, taksi įmonės, geležinkelio ir autobusų stotys ir, žinoma, vartai į sostinę – Tarptautinis Vilniaus oro uostas – įsijungė į projektą „Vilnius ’09 kviečia“.

Svetinga šypsena, puikus aptarnavimas ir draugiška aplinka: deklaruoti šiuos tris bičiulystės principus nuo š. m. liepos 1 d. Vilniaus gyventojus ir svetingumo įmones pakvietė „Vilnius-Europos kultūros sostinė 2009”. „Šiuo projektu siekiame ugdyti svetingo miesto kultūrą, kur aukšto lygio aptarnavimu galės mėgautis ne tik miesto svečiai ir turistai, bet ir nuolatiniai gyventojai. Iš tiesų džiugu, kad sulaukėme tokio didelio susidomėjimo iš beveik visų aptarnavimo sektoriaus sričių“, – pasakojo „Vilnius’09 kviečia“ projekto vadovė Eglė Dilkienė.

Nuo rugpjūčio vidurio beveik 300 projekto dalyvių pasipuoš „Vilnius’09 kviečia“ projekto atributika. Specialiais ženklais pažymėtose sostinės vietose bus įrengti stendai su informacija apie kultūrinius Vilniaus renginius tiek lietuvių, tiek užsienio kalbomis. Visų projekte dalyvaujančių įmonių personalas segės specialius ženklelius, jiems bus organizuojami nemokami bičiuliškumo ir klientų aptarnavimo kursai. Visas programoje „Vilnius ’09 kviečia“ dalyvaujančias įmones, įstaigas ir organizacijas bus galima rasti naujajame turizmo portale www.lt.gyvai.eu.

Projekto „Vilnius ’09 kviečia“ tikslas – skatinti vilniečius būti svetingais sostinės šeimininkais bei padėti dirbantiems turizmo ir paslaugų sektoriuje tapti paslaugesniems ir besišypsantiems. Šįmet projekte dalyvauja beveik 300 bičiuliškų taškų, o sekančiais metais planuojama prijungti daugiau. Projekto rengėjai viliasi, kad ir po 2009-ųjų Vilnius išliks gyvos kultūros miestu – svetingu ir besišypsančiu.

LVRA informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną