Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vienintelis kinų restoranas, siūlantis patiekalus iš gyvos žuvies (Vilnius)

2009-11-29
Paskelbk savo straipsnį

Pirmasis „Kinų rožės“ tinklo restoranas, gyvuojantis daugiau nei 10 metų, ir geriausiai pažįstamas ištikimiems klientams. Visus tinklo restoranus vienija bendras tikslas - lankytojui pasiūlyti aukščiausios kokybės tradicinį kinų maistą, tad šios vertybės akivaizdžiai atsispindi ir šiame restorane.

Tiesa yra vienas pranašumas, išskiriantis jį iš kitų tinklo taškų – šis restoranas yra vienintelis kinų restoranas Vilniuje, kuriame siūlomi patiekalai iš gyvos žuvies! Lankytojui čia nebus painiavos tarp gyvos ir šviežios žuvies, kadangi būtent gyvi upėtakiai ir gyvi karpiai, laikomi specialiuose akvariumuose, pradedami gaminti tik gavus užsakymą. Žmogus negali nusižengti sveikos mitybos principui, pagal kurį maistas privalo būti šviežias - tai ne tik restorano vyriausiojo vyrėjo pozicija, kurios laikydamasis lankytojams siūlo visų regionų Kinijos patiekalus, bet tai ir viena svarbiausių Rytų Kinijos virtuvės filosofijos dalių, kuri vyrauja visame tinkle! 
 
Restoranas siūlo įvertinti naują, dar natūralesnį patiekalų skonį, kadangi visi patiekalai restorane gaminami be skonio stipriklių ir dažiklių! Visuomet švieži ir kruopščiai pagaminti, o nuo šiol, taikant naują gamybos technologiją – be papildomų maisto priedų. Natūralių produktų bei iš jų pagamintų patiekalų skonis yra subtilesnis ir kokybiškesnis.

Nuolatiniai restorano klientai gali naudotis nuolaidų kortelėmis, „Kinų rožės“ pinigais ar  specialiomis akcijomis. Darbo dienomis skubantys galės mėgautis kokybiškais ir šviežiais verslo pietumis, nes čia atėję ne tik pasijusite esą laukiami, bet ir pailsinsite kūną bei sielą.

„Kinų rožėje“ švenčiamos tradicinės šventės ir specialios „Kinų rožės“ progos – „Rožių diena“, Kinų naujieji metai, vaikų šventės. Čia visada laukiami kokybišką maistą ir skoningą aplinką vertinantys kinų maisto gerbėjai.

Daugiau apie „Kinų Rožę“>>

Restorano informacija
Nuotraukos Andriaus Zeigio
Meniu.lt informacija