„Vero Cafe“ jau ir Šiauliuose (Šiauliai)

„Vero Cafe“ jau ir Šiauliuose (Šiauliai)

UAB „Ex prompto“, valdanti kavos išsinešti prekybos tinklą „Vero Cafe“, sparčiai plečiasi ir atidaro jau septintąją kavinę Lietuvoje. Naujoji kavinė veiks Šiauliuose, „Akropolyje“. Pagaliau ir Šiaulius pasieks visoje Lietuvoje vis populiarėjančio kavos išsinešti vėjai. Pastebime, kad atsirado poreikis greitai, skaniai bei patogiai atsigerti kavos bei užkąsti. Rinkoje matome nišą kavinių tinklui, orientuotam į gėrimų išsinešti segmentą. Mes siekiame būti išskirtiniai kavos kokybe, todėl bandysime įrodyti, kad ir kava išsinešti gali būti gera ir skani.

„Tikra kava“ – taip iš italų kalbos verčiamas Vilniuje ir Kaune veikiančių kavinių tinklo pavadinimas „Vero Cafe“. „Siejame savo kavą su Italija, nes ten šis gėrimas ypač vertinamas. Stengiamės, kad mūsų kava patenkintų ir kavos mėgėjo, ir žinovo poreikius“, – apie įpareigojantį pavadinimą pasakoja įmonės direktorė Laima Vėželienė.

Šviežia paskrudinta kava į „Vero Cafe“ atkeliauja kas dvi tris dienas. Aparatu kavos pupelių sumalama tiek, kiek reikia vienam puodeliui pagaminti, todėl kava būna ypač kvapni. Kavai paruošti kavinėje sumontuotas italų kavos aparatas „Della Corte“. Skonį ypač lemiantis vanduo specialiai filtruojamas. Įmonė labai daug dėmesio skiria darbuotojų apmokymui.

Pagrindiniai „Vero Cafe“ bruožai – pastovi kavos kokybė, profesionalus jos paruošimas bei ypatingas dėmesys klientui. Kad sužinotų klientų norus, pageidavimus bei kritiką, įmonė yra sukūrusi interneto dienoraštį (blogą), kviečia bendrauti tinklaraštyje Facebook.

„Net ir krizės laikotarpiu įmonė neatsisako plėtros planų bei sieks tapti didžiausiu ir kokybiškiausiu kavą tiekiančiu kavos išsinešti tinklu Lietuvoje“, – sako L. Vėželienė.

UAB „Ex prompto“ pirmąją kavinę atidarė Kaune, „Akropolyje“, 2007 m. lapkričio 15 d. Šiuo metu jau veikia trys kavinukės Kaune bei trys Vilniuje. Be kavos bei įvairių kavos gėrimų čia taip pat siūloma šviežių sulčių, visada šviežių sumuštinių, tortilijų bei įvairių desertų. Naujiena Lietuvoje – „Smoothie“ – šaltas natūralus trintų vaisių desertas.

„Vero Cafe“ rasite:
Vilniuje „Verslo uoste“, Lvovo g. 25;
„Verslo trikampyje“, Jasinskio g. 16; Trakų g. 2.
Kaune, PC „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49; „Knygų namuose“, Vilniaus g. 43; Laivės al. 75.

„Vero Cafe“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną