Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero cafe “ atidaro 8-tą kavinę Lietuvoje (Vilnius)

2009-07-20
Paskelbk savo straipsnį

UAB“ Ex prompto“ valdanti kavos išsinešti prekybos tinklą VERO CAFE, Vilniuje, Akropolyje liepos 20d. atidaro jau aštuntą tinklo kavinę Lietuvoje. VERO CAFE - tampa plačiausių bei didžiausių kokybiškos kavos išsinešimui tinklu Lietuvoje. Naujoji kavinė bus viena didžiausiu savo plotu (120 kv.m.), kavinė įrengta per tris savaites, viduje sukurtas šilta ir jauki atmosfera, kurios apsuptyje kaip ir kitose tinklo kavinėse lankytojai galės mėgautis visada šviežia ir aromatinga kava, desertais, bei maloniu aptarnavimu..

„Mes siekiame būti išskirtiniais kavos bei aptarnavimo kokybę. Ir jau įrodėme rinkai, kad ir išsineštinė kava gali būti kokybiška ir be galo skani, nes paruošta su meile“ – VERO CAFE išskirtinumą paaiškina UAB „Ex prompto“ direktorė Laima Vėželienė. Vykdome sparčią tinklo plėtrą, tačiau pagrindinis akcentas išlieka kokybė, todėl užsitarnavome, mūsų klientų pasitikėjimą ir meilę.

Mūsų kavos gerbėjų bei nuolatinių lankytojų ratas nuolat auga. Bendraujame su savo klientais tiek tiesiogiai, tiek ir naudodami web priemones – blog‘ą bei Facebook. Nuolat tobuliname mūsų Barista (kavos ruošimo specialistai) įgūdžius. Todėl, net ir krizės laikotarpiu įmonė neatsisakė plėtros planų ir tapo didžiausių, plačiausiai Lietuvoje išplėtojusiu veiklą bei kokybiškiausią kavą tiekiančiu kavos išsinešimui tinklu Lietuvoje“, sako įmonės direktorė Laima Vėželienė.


„VERO CAFE“ RASITE:  
Vilniuje, Jasinskio g.16 (Verslo Trikampis), Trakų g.2
Šiauliuose, Aido g. 6 Šiaulių Akropolis    
Kaune, PC "Akropolis", Karaliaus Mindaugo pr.49, „Knygų namuose“, Vilniaus g.43, Laivės al.75, Vilniaus g. 18