Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Uždrausta realizuoti nekokybiškus ryžius

2009-11-18
Paskelbk savo straipsnį
Vilniaus miesto ir Šilutės rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gavo vartotojų skundus dėl ilgagrūdžių ryžių „Sodžius“, kad juose juntamas pašalinis kvapas ir skonis. Ryžius vartotojai buvo pirkę UAB „Norfos mažmena“.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai Vilniuje ir Šilutėje patikrino „Norfos“ tinkle realizuojamų ryžių kokybę. Atlikus tyrimus Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute ir Klaipėdos apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos laboratorijoje, nustatyta, kad ilgagrūdžiai ryžiai „Sodžius“ neatitinka juslinių savybių, juose iš tikrųjų juntamas pašalinis kvapas ir skonis.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nustatė, kad produkciją platino ir fasavo į polietileninius maišelius po 0,8 kg (ryžių kilmės šalis Vietnamas) UAB „Rivona“, esanti Kėdainiuose, Pramonės pr. 14.

Kėdainių rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nedelsiant patikrino UAB „Rivona“ ir uždraudė realizuoti visą likusią produkcijos siuntos dalį – 492 kg (615 pakelių) ryžių „Sodžius“ ir įpareigojo įmonę juos utilizuoti.

VMVT informacija