Ukrainos vyndariai pristatė naujieną

Ukrainos vyndariai pristatė naujieną

Ukrainos vyndariai „Artyomovsk Winery“ pristatė naujieną – „Krimart“ baltą „Briut Zero“ (brut-zero). Tai naujas produktas, papildęs populiaraus prekinio ženklo „Krimart“ kolekciją. Ilgametė „Artemenko“ vyno gamyklos vyndarių patirtis, sunkus darbas bei naujausių technologinių procesų pritaikymas leido sukurti naują, aukštos kokybės produktą. Šiandien Ukrainoje tik pastaroji gamykla gamina putojantį vyną be cukraus, todėl būtent „Krimart Zero“ yra išskirtinis produktas.

Europoje ir už jos sienų putojantys vynai „Briut Zero“ neįtikėtinai populiarūs tarp vertinančių klasikinius šampanus ir putojančius vynus. Juk tai natūralus produktas, atveriantis skonio gamą bei gamtos harmoniją, slypinčią vynuogių vyno taurėje.

Vynai, pažymėti zero – tarsi vyno namų gamintojo vizitinė kortelė. Todėl „Krimart Zero“ galima vadinti „Artyomovsk Winery“ vyndarių ambiciniu projektu.  Tai, jog šis vynas pasirodė rinkoje, demonstruoja naujausių technologijų pasiekimus ir vyno gamybos meistriškumą klasikinių putojančių vynų gamyboje. Būtent šis projektas pritraukė tikrųjų gurmanų dėmesį ir suteikė galimybę tobulėti vyno gamybai Ukrainoje.

Naujasis putojantis vynas „Krimart Zero“ jau artimiausiu metu pasirodys didžiausių prekybos centrų lentynose, o taip pat papildys ir Ukrainos „HoReCa VIP“ segmento įstaigų asortimentą.

„Artemenko gamykla“ („Artyomovsk Winery“) šampanus bei putojančius vynus gamina tik tradiciniu būdu, išpilstant į butelius. Ukrainos teritorijoje pristatomi trys ženklai: „Krimart“, „Artemenko“ bei „Krym“. Šie produktai eksportuojami į 20 pasaulio šalių.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://40gradysov-ru.livejournal.com
Nuotrauka: http://www.krimsekt.ua
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną