Turtingiausias žmogus pasaulyje mėgsta greitąjį maistą

Turtingiausias žmogus pasaulyje mėgsta greitąjį maistą

Warreno Buffeto turtas dabar siekia 64 milijardus dolerių. Šiais metais jis aplenkė Bilą Geitsą ir „Forbes“ turtingiausių žmonių sąraše atsidūrė pirmoje vietoje. Atrodytų, kad turtingi žmonės važinėja tik prabangiomis mašinomis, perka tik brangiausius rūbus ir valgo prabangiuose restoranuose. Tačiau Warrenas kitoks nei visi turtingieji: jis neturi asmeninio vairuotojo, retai dėvi brangius kostiumus ir be galo mėgsta greitąjį maistą. Tiesa, sklinda gandai, jog jis neturi mobilaus telefono bei kompiuterio. Vienintelė turtuolio silpnybė – privatus lėktuvas. Warrenas į turtingųjų pasaulį įvedė ir naują aprangos kodą – marškinėliai ir džinsai tapo „tipiška“ JAV milijonierių apranga. Vyras šmaikščiai juokauja: „Iš tikrųjų aš dėviu brangius kostiumus, jie tiesiog pigiai ant manęs atrodo“.

Warrenas išlieka konservatyvus ir rinkdamasis maistą – net tada, kai eina į prašmatniausius restoranus, jis renkasi mėsainį su keptomis bulvytėmis, prie maisto išlenkia ir vyšninės degtinės taurelę.

Karjeros pradžia
Jau būdamas 6 metų Warrenas sudarė pirmąjį sandorį: pardavė „Coca Cola“ buteliuką ir gavo 10 procentų pelną. 11 metų jis pradėjo „žaisti“ vertybinių popierių biržoje. Baigęs Kolumbijos universiteto verslo mokyklą, Warrenas dirbo įvairiose kompanijose, kol 1960-aisiais susidomėjo merdinčios tekstilės bendrovės aktyvais. Dabar ši kompanija klesti, o Warrenui priklauso ne vienos firmos akcijos. Neseniai 85 procentus turto jis perleido labdaros fondams – didesnę dalį valdo geriausias draugas Bilas Geitsas.

Elena Germanovič
Šaltinis: izvestia.ru
Nuotrauka: izvestia.ru; dearagbocol.blogspot.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną