Turinas kviečia į šokolado festivalį

Turinas kviečia į šokolado festivalį

Nuo kovo 6 (šiandienos) iki 15 dienos Turine (Italija), piazza Vittorio Veneto aikštėje vyksta saldžiausias įvykis – šokolado CioccolaTò festivalis. Renginys skirtas mėgstantiems juodą ir dievinantiems pienišką, karštą ar porėtąjį šokoladą. Šio gardėsio festivaliai kasmet vyksta keliuose miestuose Italijoje Florencijoje, Bolonijoje, jauniausias jų – Viaredžio, o pats žymiausias – Peruadže (Peruagia). Festivalio dienomis Turinas virsta į vieną didžiulę skanumynų vitriną. Šventės svečiai gali ne tik pasigrožėti neįtikėtinais konditerinio meno šedevrais, paragauti, bet žinoma ir įsigyti. Tiesa, išdygusiose palapinėse vyksta net paskaitos apie  gardųjį saldėsį...

Kasmet festivalio dalyviai stebina išlietomis figūromis iš šokolado. Ar esate kada matę šokoladinius „lego“ detales ar šokoladines dešreles? Įvairovė ir originalumas tiesiog pribloškia smaližių vaizduotę. Visą savaitę piazza Vittorio Veneto aikštėje skamba muzika atliekama populiarių ansamblių. Taigi, jei esate neabejingas šokoladui, skubėkite į Turiną.

Beje, turizmo informacijos centrai rekomenduoja įsigyti trijų dienų „šoko-pasą“ (12 eurų), leidžiantį lankytis visuose renginiuose vykstančiuose festivalio metu.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.news.onru.ru; http://www.cioccola-to.com
Nuotraukos: http://italylogue.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną