Trokštantiems romantikos – įspūdingi viešbučiai

Trokštantiems romantikos – įspūdingi viešbučiai

Visi žinome, kaip atrodo įprastas viešbutis: ant žemės stovintis, iš kitų pastatų per daug neišsiskiriantis statinys, pro kurio langus galima matyti miestą, o kartais ir nuostabų gamtos vaizdą. Tačiau išradingieji architektai daro stebuklus.

Į Stambulą (Turkija) atvykę svečiai netolimoje ateityje galės apsistoti ir nepakartojamai praleisti laiką viešbutyje su itin romantiškais vaizdais pro langus. Naujasis septynių žvaigždučių viešbutis bus pastatytas po vandeniu, netoli Bosforo sąsiaurio. Anksčiau, apie 1930 metus, šioje vietoje stovėjo istorinė tabako gamykla, tad naujasis įspūdingas statinys bus statomas ant šios gamyklos griuvėsių.

Viešbutis bus septynių aukštų, o kiekvienas svečias iš savo kambario galės gėrėtis povandeniniais vaizdais. Tiesa, statinių ekspertai teigia, kad „švarus“ matomumas gali būti tik iki 10 pėdų gylyje. Povandeninis viešbutis pasaulyje nėra naujiena, nes šiuo metu kaip tik statomas „Poseidono“ viešbutis Fidžio salyne, tačiau Stambulo viešbutis išsiskiria tuo, kad jis statomas miesto centrinėje dalyje, o ne salose ar prie vandenyno. Kokiais patiekalais viešbutis vaišins svečius, sužinosime vėliau. Viešbutį planuojama atidaryti 2010 metais, kadangi šiais metais Stambulas – Europos kultūros sostinė.

Kitas ne mažiau įspūdingas viešbutis statomas Šanchajuje (Kinija). 100 m gylio karjere, kuris yra užpildytas vandeniu, statomas penkių žvaigždžių „Songjiang“ viešbutis. Jį ketinama atidaryti 2009 metais. Moderniame viešbutyje vienu metu galės apsistoti beveik 400 svečių, o konferencijos salėje galės dirbti visas 1000. Viešbučio stogas bus apželdintas ir taip tarsi sujungtas su aplink plytinčia žaluma. Viešbutis yra neatsiejama naujojo Šanchajaus miesto projekto dalis. Šiame mieste gyvena virš 18 mln. gyventojų, o miesto vietą, kurioje statomas viešbutis, norima pavadinti „Songjiang miesto sodu“.

Parengė Jolanta Kahveci
Šaltinis: cripcandy.com, inhabitat.com
Nuotraukos: www.sxc.hu
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną