„Transilvanijoje“ – net 11 pilstomojo alaus rūšių (Vilnius)

„Transilvanijoje“ – net 11 pilstomojo alaus rūšių (Vilnius)

Ar kada nors matėte Drakulą? Turbūt nedaugelis norėtų susidurti su juo akis į akį. Tačiau bijoti neverta: jeigu girdėjote apie šį princą, apipintą legendomis, bei mėgstate roko muziką ir pilstomą alų – būtinai užsukite į barą „Transilvanija“. Pasijusite visai kaip namie...

Vos įžengus pro duris, pasitinka nekasdienis interjeras, nukeliantis į viduramžius – tiesiai į Vlado III Drakulos pilį. Akmuo, sendintas medis, metalo elementai, nuotraukos su Rumunijos vaizdais bei Drakulos portretas – viskas dvelkia senove ir bent trumpam fantazijose leidžia nuklysti į seniai pamirštus laikus. Ir štai Jums nusišypso padavėja ar barmenas – bendrauja kaip su draugu ir, atrodo, tuoj ištars: „Jūs esate šios pilies svečias: rinkitės ko tik širdis geidžia“. Atsivertus valgiaraštį, akyse raibuliuoja: rinkis „Ciorba de Vacuta“ arba „Daku“ kepsnį, o gal norėtum „Transilvanijos troškinio“? Pragauk rumuniškų pyragėlių, o ko tau pasiūlyti prie alaus? Norėtum basturmos, o gal aštrių koldūnų su tempura?

Užsukus darbo dieną, 11.00-16.00 valandą, rinktis kur kas lengviau: dienos pietums siūloma keletas sriubų, 4-5 karštieji patiekalai, groja rami muzika. Vakare visai kitaip: roko muzikos mėgėjai jau žino, kur rinktis. Nors baras gyvuoja vos keletą metų – tai nuolatinė jų susirinkimo vieta, todėl, jei sutiksite draugą, nenustebkite.

Jei pasiilgote pilstomojo alaus skonio, čia Jums bus pasiūlyta net 11 alaus rūšių: tamsusis „Guinness“, pamėgtas „Kilkenny“, „Budweiser“, „Samson“, „Hoegaarden“...

Artėjant Vaiduoklių šventei, Transilvanijos užeiga taip pat ruošia staigmenas: Drakulos pilyje Jus pasitiks šventiškai apsirengęs kolektyvas, bus renkama bei apdovanota gražiausia kaukė, vyks „Guinness“ akcija. Jei svarstote, kur rengti įmonės Kalėdinį vakarėlį, ilgai nedvejokite – „Transilvanija“ bei princas Drakula įgyvendins Jūsų įdėjas.

Daugiau apie „Transilvaniją“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: Transilvanijos archyvas
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną