„Transilvanijoje“ – atnaujintas valgiaraštis (Vilnius)

„Transilvanijoje“ – atnaujintas valgiaraštis (Vilnius)

Aludė „Transilvanija“, veikianti Totorių g. 22, kviečia apsilankyti alaus mėgėjus bei paragauti įvairių patiekalų iš naujojo valgiaraščio. Užsukusieji ras net 12 alaus rūšių: vokiško, daniško, čekiško, airiško, belgiško ir, žinoma, lietuviško.

Kaip teigia aludės direktoriaus pavaduotoja Felicija, populiariausios išlieka krosnyje užkeptos užkandėlės su daržovėmis, kumpiu ir kt. Pasak moters, alaus žinovai bei mėgėjai renkasi kokybišką alų, pripažintą pasaulyje. Būtent tokio siūloma ir „Transilvanijos“ lankytojams. Prie jo naujame valgiaraštyje – ypač daug užkandžių. Verta paminėti, kad alaus bei užkandžių kainos „Transilvanijoje“ patrauklios, tikrai „nesikandžioja“.

Naujame valgiaraštyje rasite ir lankytojų jau pamėgtų patiekalų, tokių kaip soti rumuniška jautienos sriuba, jautienos befstrogenas bei vištienos suktinukai su kumpiu ir sūriu. Darbo dienomis, nuo 11 iki 15 valandos, „Transilvanijoje“ galite skaniai ir nebrangiai papietauti – dienos pietus siūloma rinktis iš dviejų sriubų bei keleto karštųjų patiekalų. Felicija papasakojo ir apie dar vieną naujovę – nuo šiol patiekalų tiek iš naujojo, tiek iš dienos pietų valgiaraščio galima užsisakyti po pusę porcijos: „Tai ypač aktualu dailiosios lyties atstovėms, kurios ne visada sugeba įveikti visą patiekalą“. Naujajame valgiaraštyje atsirado du nauji gardūs desertai – morkų pyragas su ledais bei itališkas „Zucoto“ – trintos varškės desertas su šokoladu aplietais riešutais.

Į „Transilvaniją“ pasižiūrėti futbolo, krepšinio ir kitų varžybų bei čempionatų transliacijų dažnai renkasi sporto aistruoliai. Vietas reikėtų rezervuoti iš anksto.

Ponia Felicija atskleidė ir ateities planus: „Šį ketvirtadienį „Transilvanijos“ sienas pirmą kartą sudrebins tikro garso „Pelenų“ ir Česlovo Gabalio koncertas, kuris prasidės 21 valandą. Bilietas kainuos tik 15 Lt. Jeigu renginys pasiseks, stengsimės, kad tai taptų tradicija ir kiekvieną ketvirtadienį žmonės galėtų ateiti pasiklausyti tikro garso muzikos koncertų“.

Dėl vietų rezervavimo skambinkite telefonu (8 5) 2622301.

Daugiau apie „Transilvaniją“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Transilvanijos“ archyvo
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną