Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„The Dubliner“ vilioja naujo sezono patiekalais (Vilnius)

2009-10-08
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės senamiestyje, Dominikonų g. 6 veikiantis airiškas baras rudenėjant svečius vilios ne tik šiluma, tačiau ir naujais virtuvės šefės paruoštais šedevrais...

„The Dubliner“ baro vadovė Agnė Palionytė visus kviečia  ragauti naujo sezoninio valgiaraščio naujienų: „Aštraus skonio mėgėjams siūlome skanauti čili pipiriukų sriubos. Taip pat mūsų virtuvės šefės iniciatyva valgiaraštyje atsirado žuvies apkepas bei karštos vištienos salotos. Desertų gretas papildė Crem Brule. Žinoma, meniu liko mūsų pastovių lankytojų pamėgti patiekalai: pyragai su mėsos įdaru, mūsų firminis mėsainis bei pipirinis steikas – šie patiekalai išlieka populiarūs jau labai ilgai.“

Vakarai neprailgs renginių dėka

Baro vadovė taip pat atskleidė, kad karaokės mėgėjams irgi nereikėtų praeiti pro šalį: „Vieną kartą per savaitę rengsime karaokė vakarą, todėl visiems norintiems padainuoti bus proga pasireikšti ir gerai praleisti laiką. Vakarus pagyvins ir „Salsa sisters“ klubo pasirodymai, o norintys galės pasimokyti šokti salsa.“ – pasakojo Agnė Palionytė.

Kodėl verta užsukti?

Airiškame bare vis dar vyksta alaus akcija – studentams 0,5 litro „Utenos“ alaus kainuoja tik 4,5 lito. Akcija nevyksta ketvirtadieniais bei penktadieniais.

16-19 h „The Dubliner“ laimės valandos – jei užsuksite į barą šiuo laiku, maistui ir gėrimams gausite 25 procentų nuolaidą. Tabako gaminiams nuolaida netaikoma.

Daugiau apie barą>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „The Dubliner“
Meniu.lt informacija