„The Dubliner“ – airiškos virtuvės oazė (Vilnius)

„The Dubliner“ – airiškos virtuvės oazė (Vilnius)

Vilniuje, Dominikonų g. 6, veikiančiame restorane „The Dubliner“ kviečiama paragauti airiškos virtuvės patiekalų ir garsiojo „Guinness“ bei „Kilkenny“ alaus. Tai vienintelis airiškas baras Vilniuje, kuris unikalus ne tik virtuve, bet ir vieta: kaimynystėje yra vienuolynas, iš lauko kavinės atsiveria vaizdas į griuvėsius. Šis kontrastas gana įdomus.

Užsukę į restoraną ryte, galėsite paragauti tikrų airiškų pusryčių, garsėjančių porcijos dydžiu. Taip pat verta paragauti tradicinių bulvinių, skirtingais įdarais įdarytų blynų boxty, kurie yra tikri lietuviškų bulvinių blynų giminaičiai...

„The Dubliner“ garsėja tradiciniais pyragais su jautiena arba vištiena, o taip pat patiekalais su aviena. Ši mėsa Airijoje labai vertinama – airiai ją sugeba puikiai paruošti. Užsukę į „The Dubliner“ būtinai paragaukite airiško avienos troškinio. Beje, alus yra labai populiarus airiškų patiekalų ingredientas. Mėsa mirkoma ir marinuojama „Guinness“ aluje. „The Dubliner“ naujiena – patiekalai, kepti ant grotelių: lašišos kepsnys, kiaulienos sprandinė, vištienos krūtinėlė ar jautienos kepsnys. Airiškos sriubos tirštos; būtinai paragaukite šiupininės ar tradicinės česnakinės sriubos. Dienos pietų metu (11.30-15.00 val.), kurių galite užeiti kiekvieną dieną, siūloma vis kitokia dienos sriuba ir šviežias, maistingas karštasis patiekalas.

Restoranas pasirūpino ir mažaisiais – jiems skirtas atskiras meniu: vištienos iešmeliai, kąsneliai, omletas tradicinis arba su sūriu ir kitais priedais... Ir galiausiai desertai. „The Dubliner“ pasididžiavimas – obuolių-braškių pyragas. Restorane patiekiamas turbūt skaniausias Vilniuje maskarponės sūrio desertas, šokoladinis pyragas, tradicinis Creme brulee – grietinėlės ir kiaušinio kremas. Tikras rojus smaližiams. Savaitgaliais vyksta nemokami renginiai. Bare transliuojamos krepšinio, futbolo varžybos, todėl čia laukiami sporto aistruoliai. „The Dubliner“ – airiška dvasia ir gera virtuvė. Laukiame Jūsų.

Daugiau apie restoraną>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: Meniu.lt archyvas
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną