Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Tai Bei 1+1“ švenčia vienerių metų gimtadienį (Vilnius)

2009-11-03
Paskelbk savo straipsnį

„Vilniaus Verslo uoste“, Lvovo g.25, veikiantis kinų virtuvės restoranas „Tai Bei 1+1“ kviečia visus šio krašto virtuvės mėgėjus lapkričio 7-8 dienomis kartu švęsti vienerių metų gimtadienį.

Restorano administratorė Vida Navickaite džiaugiasi, kad per vienerius metus lojalių restorano svečių skaičius tik didėja: „Malonu matyti tuos pačius žmones, kurie sugrįžta. Dėl šios priežasties per savo gimtadienio šventę kviečiame apsilankyti visus mūsų restorano mėgėjus bei tuos, kurie čia dar nespėjo užsukti. Lapkričio 7-8 dienomis „Tai Bei 1+1“ restorane galima bus ragauti kinų virtuvės patiekalų už ypatingą kainą: sriuboms galios 50 procentų nuolaida, salotoms – 40, o karštųjų patiekalų kainos bus sumažintos 30 procentų. Prasidėjus rudens darganoms, norisi jaukiai pasėdėti bei atsipalaiduoti, tad restoranas pasirūpins geru ir maloniu laiko praleidimu.“

„Lapkričio 7-osios vakare visų svečių laukia dar viena staigmena – visus vaišinsime desertu. Laukiame visų, kurie buvo su mumis šiuos metus, o taip naujų veidų – ateikite su mylimais, draugais, šeimomis. Džiaugsimės būdami kartu.“ - šypsodamasi tarė p. Vida.

Moteris taip pat primena, kad nuo vasaros restorane ruoštu maistu galima mėgautis namuose bei ofise – užsisakius penkias ar daugiau porcijų, pristatymas Vilniaus mieste nemokamas. Maistą galite užsisakyti trumpuoju telefono numeriu: 1687.

Artėjant šventėms „Tai Bei 1+1“ vadovė primena, jog restorano erdvėse galima rengti pobūvius iki 80 žmonių bei furšetus iki 150. Dviejose atskirose jaukiose salėse galima rengti nedidelius pobūvius 10-14 žmonių ar verslo susitikimus. Profesionalus virtuvės šefas ir virėjai, išmanantys savo darbą, neįkyrus aptarnavimas bei kinų virtuvės gardumynai ar Pekino anties „šou“ Jūsų svečiams paliks neišdildomą įspūdį.

Daugiau apie restoraną>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Tai Bei 1+1“ archyvo
Meniu.lt informacija