Švęskime naujo kavos derliaus šventę kartu!

Švęskime naujo kavos derliaus šventę kartu!

Švęsdami kavos derliaus nuėmimo šventę, norime papasakoti apie kavos derliaus nuėmimo procesą, kurį savo akimis teko stebėti Brazilijoje. Kavos uogos nurenkamos trimis skirtingais būdais:
  1. SELECTIVE PICKING - derliaus rinkimas rankomis. Prie kiekvieno medelio grįžtama iki 10 kartų. Rinkimas kartojamas kelis kartus, kad būtų surenkamos tik prinokusios uogos. Neprinokusios paliekamos ant šakos.
  2. STRIPPING - rankinis derliaus nuėmimas, kai uogos nubraukiamos kartu su lapais ir šakelėmis. Uogos būna ir prinokusios, ir žalios, ir išdžiūvusios. Vėliau mišrios uogos yra atrūšiuojamos.
  3. MECHANICAL - derliaus nuėmimui naudojama speciali technika. Speciali mašina, važiuodama per plantacijas, vibruojančiais strypais uogas nupurto. Kombainas uogas surenka ir išpila į šalia važiuojančią priekabą. Šį metodą galima taikyti tik lygiose vietovėse.

Brazilijos_dienos_3budai_600

Sekite mūsų naujienas www.facebook.com/KavosBankas  ir sužinosite daugiau įdomybių apie kavos derliaus nuėmimą bei sekdami dievišku kavos aromatu kartu galėsime pakeliauti po egzotiškąją Braziliją.

O kad būtų lengviau keliauti kavos keliais, parašykite komentaruose www.facebook.com/KavosBankas, kokios „Kavos banko“ braziliškos kavos norite paragauti ir galbūt laimėsite savo išsvajotosios kavos pakuotę! Komentarų lauksime iki penktadienio  2013 05 17 d. 10 val.

2013 m. gegužės 13-26 dienomis „Kavos banke“ visai braziliškai kavai Jums dovanojame net 30 % nuolaidą. Nuolaidos nesumuojamos.

brazilija_cover2_600_1

Visą mūsų braziliškos kavos asortimentą, įskaitant ir kavos be kofeino, rasite čia:
http://www.kavosbankas.lt/Kava/Kilmes-salis/Brazilija/

Įsigyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje www.kavosbankas.lt arba apsilankę Kauno „Akropolyje“ įsikūrusioje „Kavos karietoje“.

„Kavos banko“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną