Sveiką greitojo maisto alternatyvą miestiečiams siūlo naujas sulčių baras (Vilnius)

Sveiką greitojo maisto alternatyvą miestiečiams siūlo naujas sulčių baras (Vilnius)

Praėjusį šeštadienį Vilniaus laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ duris atvėrė pirmasis legendinės australų kompanijos „Boost“ sulčių baras. „Boost“ į Lietuvą ateina siekdama pasiūlyti visos dienos vitaminų užtaisą viename puodelyje ir taip tapti sveika greitojo maisto alternatyva šiuolaikiškiems miesto gyventojams.

„Boost Juice“ sulčių ir jogurto kokteilių barai pirmiausia buvo atidaryti Australijoje 2000 metais, kai Janine Allis, žmona bei trijų vaikų mama, ėmė ieškoti sveikos mitybos būdų savo augančiai šeimai. Nuo tada virš 200 parduotuvių buvo atidaryta Australijoje, Čilėje, Indonezijoje, Singapūre, Honkonge, Makao, Jungtinėje Karalystėje, Kuveite, Portugalijoje, Pietų Afrikoje ir Estijoje.

„Pastebėjome, kad Lietuvos gyventojai ima vis labiau rūpintis sveika mityba ir daugiau dėmesio skiria vartojamiems maisto produktams. Sveikų ir ekologiškų sulčių baras judriame prekybos centre suteiks galimybę jo lankytojams ne tik atsipūsti, bet ir papildyti dienos mitybos racioną naudingomis medžiagomis“, – teigia Rapolas Bernotas, „Boost“ vadovas Lietuvoje.

Jis tikina, kad baro lankytojai galės pasisemti teigiamos energijos ir iš „Boost“ darbuotojų. Mat baro filosofija paremta šūkiu „Mylėk gyvenimą!“ (angl. Love life!). Tai reiškia, kad „Boost“ padeda būti sveikais tiesiog mėgaujantis kasdienėmis akimirkomis.

Baro lankytojams siūlomi tik šviežiausių ir maistingiausių sulčių bei jogurtų kokteiliai be dirbtinių skonių, saldiklių ar konservantų. Kompanijos „Boost“ produktai išpopuliarėjo įvairiose pasaulio šalyse paneigę mitą, kad tai, kas sveika, paprastai nepasižymi geru skoniu. Sultys bei kiti gėrimai „Boost“ baruose gaminami tiesiog prieš pirkėjo akis, todėl jis tiksliai žino, kokie produktai atsiduria indelyje. Greitai pagaminamais gėrimais patogiuose vienkartiniuose puodeliuose gali mėgautis skubantys į darbą, užsukantys prieš paskaitas ar apsipirkinėjantys prekybos centre sveiko gyvenimo būdo mėgėjai.

„Boost“ sulčių baras Lietuvoje siūlys vaisių ir šaldyto neriebaus jogurto kokteilių (angl. smoothies), sulčių kokteilių, gaivinančių šerbetų (angl. crushes) bei kviečių želmenų sulčių. 

„Boost Juice Bars“ nuotrauka ir informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną