Švedija kviečia į didžiausią gastronomijos šventę - „Paragauk Stoholmo“ (festivaliai)

Švedija kviečia į didžiausią gastronomijos šventę - „Paragauk Stoholmo“ (festivaliai)

Birželio 2-6 dienomis Stoholmo aikštėje Kunstragorden (Kungsträdgården) vyks didžiausias gastronominis festivalis Švedijoje. Geriausi šalies restoranai siunčia savo virtuvės šefus dalyvauti renginyje, pavadintu „Paragauk Stoholmo!“ (Smaka på Stockholm). Šiemet festivalis vyks septintą kartą ir bus skirtas natūralimes produktams.

Kunstragarden aikštėje (Kungsträdgården) įsikurs palapinės ir kioskai, pristatantys skirtingas maitinimo įstaigas, kur norintys galės ragauti ir skanauti įvairius patiekalus. Porcijos kaina - 2,5 euro.

Šventės dalyvius nuo didžiulės scenos sveikins muzikiniai kolektyvai, kurių šventėje bus dešimtys. Programoje skambės nuo XVI amžiaus baladžių iki rokenrolo. Vienu svarbiausiu festivalio pasilinksminimu taps gastronominė virtuvės šefų dvikova „Virtuvės šefų spektaklyje“.

Kasmet šis festivalis pritraukia apie 650 tūkstančių lankytojų ir tampa vienu didžiausiu gurmanų įvykiu. Renginys populiarus dar ir tuo, kad patekti į jį galima visiškai nemokamai, o už gėrimus ir maistą mokėsite tikrai nedaug.

VIDEO>>

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: smakapastockholm.se
Nuotraukos: smakapastockholm.se
MENIU.LT informacija

2010 05 21


Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną