Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sūrių ir bio įvairovės šventė (Dargužiai, Varėnos raj.)

2009-05-29
Paskelbk savo straipsnį

Gegužės 30 dieną, šeštadienį, Dargužių kaime, Varėnos rajone, „Sekminės Sūrių sostinėje“ - sūrių restoranas gurmanams ir ūkininkų bistro – su neeilinio skanumo patiekalais Dzūkijos kaime...

Sūrių gamintojus ir valgytojus vienijanti asociacija „Viva Sol“ ir asociacija „Dargužių kaimo bendruomenė“ jau penktą kartą (šįsyk drauge su judėjimu „Už Gamtą“) Sekminėms kviečia į Sūrių sostine pasivadinusį Dzūkijos kaimą. Parduotuvėse nebelikus vietos tikram ir tikrai skaniam maistui, asociacija „Viva Sol“ ėmėsi vienyti kaimo gamintojus ir miesto valgytojus, kad užmezgus tiesioginį ryšį būtų galima solidariai ir skaniai gyvuoti. Tokį įstabų atradimą visomis jėgomis imta skleisti liaudžiai ir Sekminių šventė bus skirta ne tik skrandžiui pamaloninti, bet ir protui pašviesinti bei jausmams pagilinti.

Nuo 13 iki 19 valandos senojoje Dargužių mokykloje veiks Sūrių restoranas gurmanams ir Ūkininkų bistro – su neeilinio skanumo patiekalais, o aplink krebždės ir bildės įvairiausios pramogos – nuo žaidimų vaikams iki naujoviškiausio turgelio. Filmų palapinėje daugiau kaip 6 valandas bus rodomi filmai, kuriuos pažiūrėjus norisi apsigyventi gamtoje ir nebekelti kojos į prekybos centrus. Temos: gamtosauga, ūkininkaujame kitaip, ką mes valgome? Sekminės – tradicinis asociacijos „Dargužių kaimo bendruomenė“ renginys, todėl kaimo mokyklos stadione vyks kaimo produktų kermošius bei sporto varžybos, mokykloje veiks Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakulteto studentų tapybos ant šilko, Dormantės iš Gojaus km. laužo keramikos parodos.

Šiandien, gegužės 29 dieną, penktadienį, Vilniuje judėjimas „Už Gamtą“ kartu su „Viva Sol“ organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją, kurios tema „Darnus vystymasis ir bioįvairovė“ bus aptariama tiek iš laukinės gamtos, tiek iš smulkiojo ūkininko perspektyvų.

Meniu.lt ir OZONAS informacija ir nuotraukos
Daugiau informacijos: www.vivasol.lt, www.uzgamta.com