Storiausias pasaulio žmogus

Storiausias pasaulio žmogus

Meksikietis Manuel Uribe yra sunkiausias žmogus pasaulyje. 2007 metais jis pakliuvo į Gineso rekordų knygą, kai jo svoris pasiekė rekordinę ribą – 570 kilogramų. 2008 metais jis pradėjo laikytis dietos ir numetė virš 200 kg – Manuelio pastangas per televiziją galėjo stebėti milijonai žmonių, šis įvykis susilaukė didžiulio žiniasklaidos susidomėjimo. Vis dėlto vyras dar negali vaikščioti – sunkiausias pasaulyje žmogus prikaustytas prie lovos nuo 2001 metų. Specialiai Maueliui pagamintas Chevrolet Astrovan, 1989 metų, leido jo žmonai, Claudiai vežioti vyrą lovoje, pritaisytoje sunkvežimio gale.

Garaže įmontuoto keltuvo pagalba 41 metų Manuelis gali persikelti iš lovos į automobilį. Šiuo metu vyras sveria apie 360 kilogramų, prižiūrimas gydytojų jis laikėsi griežtos dietos, o taip pat atliko įvairius fizinius pratimus. Dėl didelės kūno masės Manuelis juos buvo priverstas atlikti lovoje. Meksikietis nuo mažesns turėjo problemų dėl antsvorio – būdamas paaugliu jis svėrė 120 kilogramų. Iki 22 metų, kai pradėjo sparčiai tukti, vyras dirbo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Po to grįžo į gimtąją šalį. Šių spalio mėnesį vyras susituokė su Claudia Solis, kuri jį prižiūri jau šešis metus. Vestuvės buvo viena iš nedaugelio progų, privertusių Manuelį bent kuriam laikui palikti namus.

Dabar vyras valgo šešis kartus dienoje, dėl greitai numesto didelio svorio jis tikisi gauti ir kitą titulą Gineso rekordų knygoje – žmogaus, numetusio daugiausia svorio. Vyras tikisi sukurti specialų fondą, pavadintą jo vardu – lėšos bus skiriamos jo tautiečių, kurie nori numesti svorio, švietimui mitybos klausimais.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; en.wikipedia.org
Nuotraukos: hotelsinfethiye.com; doctor-slim.com; enlineadirecta.info
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną