Stingas gamins vyną (žinomi žmonės)

Stingas gamins vyną (žinomi žmonės)

Nuosavus vyno ūkius turi ne tik tokios žvaigždės kaip Gerardas Depardieu. Žinomas muzikantas Stingas rudenį visiems pristatys savo vyną, kuris gaminamas Toskanos regione. Anglų dainininkas daugiausia laiko praleidžia XVI amžiaus rezidencijoje Il Palagio, kuri yra Figline Valdarno – mažame kaimelyje, nuo Florencijos nutolusiame 30 kilometrų. Stingas pirmą kartą žiniasklaidai papasakojo apie ūkininko gyvenimą. Pasirodo, Toskanoje esantis 350 hektarų ploto ūkis muzikantui priklauso jau 15 metų.

Žinoma „The Police“ grupės žvaigždė atskleidė, jog kasmet jis pagamins po 30 tūkstančių butelių raudonojo „Chianti“ vyno. Kaip Stingas pavadins vyną, dar neaišku. Gėrimas pagamintas iš 2007 metų derliaus.

Jau daug metų Stingas pardavinėja savo ūkyje surenkamą akacijų bei kaštonų medų, taip pat alyvuogių aliejų bei džemus. Muzikos žvaigždė augina ir daržoves. Viskas – aukščiausios rūšies, auginama tradiciniais metodais, nenaudojant pesticidų ir kitų kenksmingų medžiagų. „Esu ūkininkas, kuris rūpinasi savo žemėmis, o ne jas eksploatuoja“ – aiškino dainininkas.

57 metų Stingas prisipažino, jog užsiimti ūkininkavimu apsigyvenęs Italijoje nusprendė todėl, kad norėjo šeimą maitinti aukščiausios kokybės produktais, kurie užaugo sveikoje aplinkoje. Stingo ūkyje pagaminto vyno, kaip ir kitų ekologiškų produktų, bus galima įsigyti ūkyje veikiančioje krautuvėlėje, kuri bus atidaryta birželio mėnesį. Tai ne pirmas roko dainininkas iš Didžiosios Britanijos, kuris gamins vyną Italijoje. Tuo pačiu užsiima Mickas Huncknallas iš grupės „Simply Red“ bei Jimas Kerris iš „Simple Minds“.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl, widgetbox.com
Nuotraukos: italianwinehub.com, blogs.news.com.au
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną