Stalelis ir viryklė viename

Stalelis ir viryklė viename

Mobilusis stalelis-viryklė „Coox“ yra skirtas žmonėms, gyvenantiems dinamišką gyvenimą. Kaip sako šio prietaiso gamintojai – „visas pasaulis tarsi po ranka“.

Originali inžinerinė gaminio koncepcija bent jau idėjos prasme yra visiška priešingybė jau esamoms virtuvių viryklėms. Juk kartais būna, jog visiškai nesinori nieko gaminti arba bent jau visai netraukia ton virtuvėn. Turint mobilųjį stalelį-viryklę, tokios nuotaikos kaipmat gali išgaruoti – tereikia pasiimti stalelį-viryklę ir keliauti, kad ir į kiemą ar verandą. Svarbiausia, kad šalimais būtų elektros lizdas.

Šiame įrenginyje nėra nieko neįtikėtino ar keisto. Tai nedidelis, modernaus dizaino maisto ruošimo prietaisas ant ratukų, kurį galima stumdyti iš vienos vietos į kitą. Ant stalviršio skirta vieta nuimamai pjaustymo lentelei bei kaitlentei su trimis kaitvietėmis. Stalelis-viryklė su keturiomis kojomis patogus ir tuo, kad jo aukštis yra reguliuojamas. Stalelyje įmontuotos indukcinės technologijos įkaitina tik magnetinę viryklės dalį, maistas niekuomet nepridega, o jūs niekada nenusideginsite pirštų.

Šį mobilųjį gaminį suprojektavo prancūzas Antoine Lebrunas. Kaip pats gaminio autorius sako, toks rezultatas pasiektas pamažu. „Kai aš pradėjau šį projektą, mano galvoje nebuvo jokių vaizdinių“, – sako Antoine. „Aš norėjau pradėti šį futuristinį gaminį be jokio išankstinio nusistatymo. Mano vienintelis noras buvo sukurti paprastą ir naudingą įrenginį“. Vaikinas sako, jog gaminys nėra pagrįstas naujomis technologijomis. „Aš tik panaudojau indukcines technologijas, nes tai paprasta ir veikia puikiai“, – teigia Antoine. Neseniai šeštą kartą surengtame konkurse „Desing Lab“, kurio tema buvo „Interneto karta“, Antoine Lebruno mobilioji viryklė laimėjo trečią vietą.

Parengė Jolanta Kahveci
Nuotraukos: trendsnow.net
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną