„SPIEGELAU“ firmos taurės ir dekanteriai

„SPIEGELAU“ firmos taurės ir dekanteriai

Stiklo krištolo fabrikas „SPIEGELAU“ – vienas žinomiausių stiklo indų gamintojų Europoje. Kompanija „SPIEGELAU“ įkurta 1521 metais ir yra nedideliame Vokietijos miestelyje Spiegelau. Stiklo gaminių su ženklu „S“ galima rasti viso pasaulio restoranuose ir indų parduotuvėse: Europoje, Amerikoje, Azijoje. Prekės ženklas „SPIEGELAU“ yra prestižinių ir kokybiškų stiklo gaminių sinonimas, ypač vertinamas vyno ekspertų, žinomų vyno gamintojų, pasaulinio lygio someljė ir reikliausių gurmanų.

„SPIEGELAU“ firmos taurės, ypač vyno taurės ir dekanteriai, naudojamos geriausiuose restoranuose ir viešbučiuose visame pasaulyje. „SPIEGELAU“ firma gerai žinoma restoranų savininkams ir gurmanams Lietuvoje. Dėl „SPIEGELAU“ produkcijos kokybės ir kainų santykio šie gaminiai gali papuošti ne tik restoranų, bet ir šeimos stalą. Gražu dovanoti šias taures įkurtuvių, įvairių švenčių (gimtadienio, vestuvių) ar kitomis progomis.
Daugiau nei 10 metų Lietuvoje kompanijai „SPIEGELAU“ atstovauja įmonė „Scilis“ (www.scilis.lt).

Kviečiame įsigyti „SPIEGELAU“ taurių ir dekanterių specializuotoje „Scilis“ parduotuvėje, esančioje Smolensko g. 19, Vilniuje.

UAB „Scilis“ informacija


Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną