Specialus pasiūlymas norintiems aplankyti parodas INTECO 2008 ir SALIMA 2008

Specialus pasiūlymas norintiems aplankyti parodas INTECO 2008 ir SALIMA 2008

Siūlome nuvykti į šių metų kovo 4-7 dienomis Čekijos Brno parodų centre vyksiančią Tarptautinę mažmeninės prekybos įrangos, viešbučių bei viešojo maitinimo paslaugų parodą INTECO 2008, kuri vyks didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje maisto prekių mugės – SALIMA 2008 – metu.

INTECO vyks kartu su tarptautine malimo, kepyklų bei konditerijos muge mbk, tarptautine vynininkystės muge VINEX ir maisto pramonės muge - SALIMA. Visas šias muges jungia vienas Tarptautinių gastronomijos mugių pavadinimas. Šios mugės visapusiškai aprėpia maisto prekių, gėrimų, gastronomijos bei susijusių technologijų industrijas. Rytų ir Centrinėje Europoje mugės užima pirmaujančią poziciją, o visos Europos mastu – jos yra didžiausių mugių trejetuko sąraše. Pagrindinių maisto, gėrimų, įrengimų ir technologijų gamintojų bei tiekėjų iš visos maisto pramonės ir prekybos asociacijų atstovų dalyvavimas bei paskaitų ir seminarų programa garantuoja aukštą kokybę ir kompetenciją.

INTECO eksponentų grupės:

Parduotuvių įranga; Įrengimai didelių patalpų virtuvėms ir kulinarijos parduotuvių produktams; Vėsinimo ir šaldymo įrengimai parduotuvėms, viešbučiams ir viešojo maitinimo įstaigoms; Įrengimai greito maisto gamybai; Gėrimų produkcija ir platinimas; Interjeras; Kasos aparatų sistemos parduotuvėms, viešbučiams ir viešojo maitinimo įstaigoms; Oro kondicionavimas, apsauginiai seifai, priešgaisrinė sauga ir informacinė technika; Švaros ir priežiūros įranga; Kompiuterinė grafika parduotuvėms, viešbučiams ir viešojo maitinimo įstaigoms; Literatūra, paslaugos ir koncultacijos.

Parodoje pirmą kartą bus pristatytas projektas „trends 2008!“. Projekto tikslas – pristatyti ir supažindinti su paskutinėm naujovėm sveikam gyvenimo būdui palaikyti, su naujom kryptim ir tendencijom maisto ir gėrimų gamyboje, su viešuoju maitinimu, kuris dabar neatsiejamas nuo sveikos gyvensenos.
Projektą sudaro šešios kategorijos:

„Go Future!“ – ateities vizijos – ateities maistas; „Go Trends!“ – aktyvus gyvenimo būdas – šiuolaikiniai maisto produktai; „Go Nature!“ – sveikas gyvenimo būdas – sveikas maistas; „Go Travel!“ – skersai visus žemynus – nacionaliai specialistai, tarptautinė virtuvė; „Go Kids!“ – vaikams – maistas vaikams ir paaugliams; „Go Special!“ – ypatingas maistas – dietinis ir specialus maistas.


SALIMA 2006 parodinį plotą sudarė 14 347 kv. m. Parodoje dalyvavo 729 kompanijos iš 32 šalių.
INTECO 2006 parodinį plotą sudarė 4 828 kv.m. Parodoje dalyvavo 132 kompanijos iš 8 šalių.
Parodas aplankė 37 400 lankytojai iš 60 šalių, 5 002 t.y. 13,4 % jų buvo užsienio lankytojai.

Platesnė informacija apie parodą internete adresu: http://www.bvv.cz/inteco.


Specialus pasiūlymas norintiems aplankyti parodą!

Greita Vilnius-Brno-Vilnius kelionė komfortabiliu autobusu vyks 2008 m. kovo mėn. 3-6 dienomis. Kelionės transporto išlaidas apmoka parodų organizatoriai!*
Į kelionę įeina:

Transportas į mugę ir iš jos į viešbutį (apsistojant mūsų siūlomame viešbutyje); Bilietai į mugę, dalyvių katalogas; „Business center“ paslaugos; Sveikatos draudimas kelionės metu.

* organizacinėms išlaidoms padengti papildomai bus skaičiuojama 80 Lt (vienam vykstančiam žmogui).

Siūlome Jums apsistoti prie pat miesto centro esančiame viešbutyje SPORITELNI AKADEMIE***. Dviejų nakvynių kaina su pusryčiais:
- Vienviečiame kambaryje 518 Lt
- Dviviečiame kambaryje 327 Lt

Registruotis į kelionę galima iki vasario 29 dienos.
Rezervaciją į viešbutį priimama iki vasario 27 dienos!
Autobusas išvyksta kovo 3 d., 5.00 val. ryto iš Vilniaus (gali paimti pakeleivius iš Kauno, Alytaus, Marijampolės). Numatomas grįžimas į Vilnių – kovo 6 d., po pietų.
Apmokėti už kelionės organizacines išlaidas būtina iš anksto, už viešbutį galima atsiskaityti viešbutyje.

Papildomą ir išsamesnę informaciją apie parodą ir nuvykimą galite gauti „Messe Düsseldorf” bei „Veletrhy Brno“ prekybos mugių ir parodų atstovybėje Baltijos šalyse - firmoje „ExpoVizija“ žemiau nurodytomis koordinatėmis:

„ExpoVizija“
Vytenio 9/25, Vilnius
Tel.: (8 5) 2106265
Telefaks.: (8 5) 210 6264
e-mail: info@expovizija.lt

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną