Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sostinėje duris atvėrė vienas didžiausių prekybos ir pramogų centrų Lietuvoje „Ozas“ (Vilnius)

2009-08-20
Paskelbk savo straipsnį

Šiandien Vilniuje duris atvėrė prekybos ir pramogų centras „Ozas“. Tai vienas didžiausių prekybos ir pramogų centrų Lietuvoje, kurio prekybinis plotas sudaro 62 tūkstančiai kv.metrų.

„Ozas“ įrodo, kad preciškai suplanuotas statybų projektas gali būti sėkmingai baigtas net ir ekonominio sunkmečio sąlygomis. Kaip ir planuota, statinys iškilo mažiau nei per dvejus metus. Tikimes, kad tolimesnę „Ozo“ sėkmę užtikrins ypač platus prekių pasirinkimas patraukliomis kainomis ir išskirtinė aplinka“, - sakė „Ozą“ plėtojančios garsiai Vokietijos verslininkų šeimai Otto priklausančios kompanijos „ECE Projektmanagement Vilnius“ generalinis direktorius Stefan Zeiselmeier.

Naujame prekybos ir pramogų centre lankytojų laukia 180 skirtingų parduotuvių, dalis jų atstovauja naujiems Lietuvoje tarptautiniams prekybos tinklams. „Oze“ įsikūrė pirmoji šalyje Suomijos tinklo „Prisma“ maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvė. 

Bus galima ne tik įsigyti maisto produktų

„Ozo“ lankytojus aptarnaus ir 10 lietuviškų bei tarptautinių greito maisto restoranų. „Oze“ bus galima ne tik įsigyti maisto produktų, bet ir paskanauti įvairių gardėsių bei apsilankyti specializuotose gastronomijos ir gėrimų parduotuvėse. Prekybos ir pramogų centre su malonumu lankysis ne tik vilniečiai, kuriems svarbiausia po darbo dienos greitai ir patogiai įsigyti būtiniausių maisto produktų, ir tie, kurie panorės įsigyti rinktinio vyno, šviežių kepinių, ar čia pat paskanauti ledų. Smaližiai neliks nusivylę. Jų čia laukia ne viena saldi pagunda. Didelius ir mažus vilioja didžiulis, net 700 kv.m. ploto ledų restoranas. Šviežių kepinių gerbėjai negalės praeiti pro jaukumu dvelkiančią kepyklėlę, kur visada gardžiai kvepės šviežiais pyragais ir bandelėmis.

Norintiems greitai užkąsti, išgerti kavos ar tiesiog įsigyti arbatos „Ozas“ taip pat turi ką pasiūlyti. Čia įsikurs lietuvių jau pamėgtus įvairių rūšių kebabus siūlanti užkandinė.

Jaukiam pasisedėjimui ar padūkėliškai šventei besiruošiantys „Ozo“ lankytojai kviečiami į čia įsikūrusias vynu ir kitais gėrimais prekiaujančias specializuotas parduotuves.


Vokietijos kompanija ECE, Vilniuje pritaikiusi ilgametę prekybos centrų valdymo patirtį, „Ozo“ lankytojus kviečia ne tik apsipirkti, bet ir praleisti laisvalaikį. „Tikimės, kad lankytojų srautą didins ne tik Šeimos pramogų centras, kino teatras, bet ir nuolat vyksiančių renginių įvairovė“, - sakė prekybos ir pramogų centro direktorė Jolanta Butėnaitė.

„Ozo“projektą plėtoja bendrovė „ECE Projektmanagement Vilnius“, priklausanti šios rinkos lyderei Europoje ECE, valdančiai 112 prekybos centrų. Vokietijos, Austrijoje, Graikijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Serbijoje, Katare. Šiuo metu ECE Europoje stato ar planuoja dar 22 prekybos centrus.

„Ozo“ informacija