Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šokolado savaitė Londone

2009-10-01
Paskelbk savo straipsnį

Spalio 12-18 - tai pačios saldžiausios dienos Londone, jų metu visoje Didžiojoje Britanijoje vyksta taip vadinama „šokoladinė savaitė“. Londoniečiams šis įvykis labai reikšmingas ir svarbus.

Net septynias dienas londoniečiai ir miesto svečiai gali išvysti seniausių Anglijos šokolado namų geriausius produktus bei tikrus gastronominio meno šedevrus, kuriuos gamintojai demonstruoja parduotuvių bei kavinukių vitrinose.

Šventės metu didelis dėmesys skiriamas neįprastiems skonio deriniams, o taip pat originaliam kiekvieno deserto įgyvendinimui. Šio įvykio garbei viešbutyje „Mayfair“ organizuojamas teminis vakarėlis pavadintas „Chocolate Unwrapped“ (išvertus „suvynioti šokolade).

Jame bus galima išvysti ne tik „saldžias“ skulptūrines kompozicijas, bet ir sudalyvauti anglų šokolado namų degustacijose, kurių plantacijos yra Sen-Liuise ir Meksikoje.

Tradicinės arbatos gėrimo ceremonijos Didžiojoje Britanijoje labai populiarios ir šiandien labai aktualios. Originalus šokoladinis „fife o'clock“ pavadintas White Chocolate vyks viešbučio „Hilton Park Lane“ bare.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: travel.com
Nuotraukos: travel.com
Meniu.lt informacija