Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Smagi vieta praleisti laiką - klubas „Artistai“ (Vilnius)

2009-09-08
Paskelbk savo straipsnį

Klubo „Artistai“, spėjusio tapti ne tik smagia vieta praleisti laisvalaikį, bet ir daugelio antraisiais namais, šeimininkas Audrius prisimena, kad pirmiausia gimė klubo pavadinimas, tik vėliau pagal jį kurtas interjeras, aplinka bei kitos detalės. „Klubas – mūsų originali idėja ir pačių sugalvotas stilius",- sako Audrius. Pasak jo, visi mes esame savotiški artistai, taigi šiuo pavadinimu yra kreipiamasi į kiekvieną klubo lankytoją.

Klubo interjeras yra kuriamas kiekvieną dieną. „Mes mokomės iš žmonių, kurie čia ateina, klausome jų pasiūlymų“, -pasakoja savininkas.

Nuotaikingos muzikos fone lankytojas gali pabendrauti su draugais, puikiai praleisti laiką bei pasimėgauti europietiška virtuve, kuri svečiams kasdien siūlo vis kitokius dienos pietus.

Gyva muzika klube, diskotekos, karaokės vakarai, sporto varžybų transliacijos, vakarėliai ir tai dar toli gražu ne viskas kas slepiasi tarp „Artistų“ sienų.

Daugiau apie „Artistus“>>

Klubo informacija