Skulptūros iš... mėsos (Klaipėda)

Skulptūros iš... mėsos (Klaipėda)

Realistinės vaškinės figūros, fotorealistine maniera sukurti portretai-vaizdiniai, kartais atrodantys gyvesni už gyvus, net kai žinome, jog tai tik butaforija. Bet kodėl ši žmogaus kūno imitacija sužadina prieštaringus jausmus, neretai kelia baimę, glumina, provokuoja kontaktui? Ar stebėdami iš vaško, riebalų, plaukų sukurtą abstraktų figūrinį objektą galime identifikuoti save ir kitus, panašius į mus?

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (Daržų g. 10 / Bažnyčių g. 4) kovo 3–12 d., 12–18 val., kviečia į akciją, kurios metu menininkas Mindaugas Bumblys kurs skulptūrinius objektus iš... mėsos. Intriguoja tai, jog kūrybinė medžiaga šįsyk bus skerdiena. Visą savaitę turėsite galimybę stebėti, kaip sultingi raumenys ir balti riebalai, sumalti į vientisą masę, virsta žmogaus portretu!

Maksimalaus emocinio pojūčio siekimas ar sensacinga provokacija tradicinio meno gerbėjams? Sąmonė lieka atvira analizei...

Akciją „Skulptūrinė provokacija – MĖSA“ Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (Daržų g. 10 / Bažnyčių g. 4) galėsite stebėti kovo 3–12 d., nuo 12 iki 18 val. Kovo 13 d., 18 val., įvyks akcijos kulminacija – portretų, sukurtų iš sumaltos skerdienos, parodos atidarymas. Akcijos autorius – klaipėdietis menininkas Mindaugas Bumblys.

Kultūrpolis
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną