Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skanūs ir sveiki „Bakšėnų kaimo ūkininkų“ produktai

2009-09-10
Paskelbk savo straipsnį

Kupiškio rajone, 11 km į šiaurę nuo Kupiškio, Pyvesos dešiniajame krante įsikūręs Bakšėnų kaimas. Šiame kaime gyvenančių ūkininkų siekis - pirmauti bei tiekti skanią, nuoširdžiai pagamintą produkciją. Produkcija yra be jokių cheminių priedų, ji 100 % natūrali ir labai šviežia.

„Mes rūpinamės savo klientais, todėl kiekvieną dieną tiekiame tik šviežius produktus. Mieste gyvenantiems žmonėms jau atpratusiems arba visai neragavusiems kaimiškos produkcijos siūlome neskubėti ir palengva prirasti prie kaimiškų skonių“, - pasakoja bendrovės atstovas.

Pristatymas netradiciniu būdu

Bakšėnų kaimo bendruomenė pristato pieną ir jo produktus netradiciniu būdu: juos motoroleriais atveža mūsų kaimo „karvutės“. Jos pristatys pieną antradieniais-penktadieniais ir sekmadieniais tarp 18 ir 20 valandos vakaro. Karvutė įdeda užsakytus produktus į Jūsų šaltkrepšį, kuris turėtų būti paliktas prie durų arba tvoros (šaltkrepšį galima gauti nemokamai užsisakius prekių rinkinį). Šiuo metu atsiskaityti už produktus galima sumokant grynais. Mokėjimai vyksta kiekvieną pirmadienį, mokama už prieš tai buvusios savaitės produktus.

Platus produkcijos asortimentas

Natūralus karvių pienas, kuris nebuvo pašildytas iki aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros ir neapdorotas, be priedų, nepakeistos pirminės sudėties. Šis pienas nepasterizuotas, todėl jame yra išlikę visi vitaminai bei mineralinės medžiagos, pieno riebumas apie 4 %.

Natūrali varškė - tikras baltymų šaltinis. Jos riebumas yra apie 18 %. Ši varškė paįvairina racioną, pagerina apetitą ir nuotaiką. Varškę galima maišyti su uogiene, medumi, riešutais, susmulkintais vaisiais arba jų tyre. Galima valgyti ir pudingus, pagamintus iš šviežios, kokybiškos varškės.

Grynas sviestas pagamintas iš šviežios raugintos grietinėlės. Sviesto riebumas yra apie 85 % (kiekvieno produkto riebumas gali skirtis keliais procentais, nes nenaudojama masinė gamyba). Mūsų tikras kaimiškas sviestas padeda žmogaus organizmui gerai pasisavinti kalcį, magnį ir riebaluose tirpius vitaminus. Jame yra ne tik vitaminų A ir E, bet ir B grupės vitaminų.

Grietinė, kurios riebumas yra apie 15 %. Ji natūraliai rauginama, be priedų. Artimiausiu metu pasiūlysime ir liesesnės, ir šiek tiek riebesnės grietinės.

Saldaus pieno sūriai gaminamų vienetinėje gamyboje, laikantis iš seniausių laikų atėjusiomis receptūromis. Šie sūriai gaminami be jokių sintetinių priedų, be konservantų. Jų skonis yra švelnesnis. Gaminamas iš nugriebto pieno, kad sūris būtų saldesnis ir netrapus. Tai puikus kalcio, baltymų ir fosforo šaltinis.

Varškės sūris Lietuvoje nuo senų laikų paplitusi baltų varškės sūrių gamyba ir vartojimas. Mūsų varškės sūris gaminamas iš aukštos kokybės karvių pieno. Sūris gaminamas be jokių sintetinių priedų, be konservantų. Baltas, šiek tiek gelsvo atspalvio, rugštoko skonio, tačiau skanus, kvepia pienu, gražiai atrodo – toks yra idealus varškės sūris. Varškės sūris – tradicinis lietuvių maistas. Nors gyvenimas smarkiai keičiasi, tačiau varškės sūris, kaip ir prieš daugelį metų, ne vienuose namuose puikuojasi ant pusryčių stalo. Jį skanu valgyti vieną, su uogiene ar su medumi.

Saldūs sūreliai. Tai naujas, ypatingai vaikų pamėgtas produktas. Šie sūreliai yra natūralūs bei labai skanūs, todėl sėkmingai pakeis įprastus glaistytus sūrelius. Saldūs sūreliai pateikiami neįprastu būdu - krupščiai suformuoti į rutuliukus. Jų sudėtyje yra nedidelis kiekis cukraus bei vanilino. Saldūs sūrelių rutuliukai - linksma bei skani pusryčių stalo puošmena.

Daugiau apie produktus>>

Bakšėnų kaimo bendrijos informacija