Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skaniausi pieno kokteiliai plakami bare „Pink Milkshake“(Vilnius)

2009-09-01
Paskelbk savo straipsnį

Šiandien, Vilniaus gatvėje, priešais Salomėjos Nėries gimnaziją, duris atvėrė pieno ir ledų kokteilių baras. Baro komanda labai džiaugiasi, o džiaugsmu visuomet norisi pasidalinti. Nors patalpos nedidukės ir kompaktiškos, lankytojus kviečia paragauti gardžių pieno-ledų kokteilių, kokybiškų kavos gėrimų, k eksiukų, pieno, bandelių.

Taigi, galiausiai išaušo diena, kuomet nebereikia sukti galvos, kur Vilniaus mieste nueiti išgerti skanaus pieno kokteilio ar kavos-arbatos gėrimo.

„Pink Milkshake“ pieno baras, esantis Vilniaus gatvėje 45 laukia visų, kurie už šviežius bei kokybiškus produktus, už gerą nuotaiką, šypseną bei džiugias akimirkas. Užsukite ir suprasite, kur sostinėje gaminami skaniausi pieno kokteiliai.

Pieno ir ledų baras lankytojams pasiūlys gardžių pieno ir ledų kokteilių, kavos ir arbatos gėrimų, sulčių ir smoothie, o taip pat užkrės neišsenkančiu geros nuotaikos virusu. Alkoholinių gėrimų čia nerasite.

„Pink Milkshake“ baro informacija