Septynių aukštų viešbutis „Sraigė“

Septynių aukštų viešbutis „Sraigė“

Rusijoje, Barnaulo mieste, 2006 metais duris atvėrė septynių aukštų klubinio stiliaus viešbutis su europinio lygio aptarnavimu. Viešbutis pavadintas unikaliu pavadinimu „Sraigė“. Kiekvienas gyvenamasis aukštas reprezentuoja vis kitą pasaulio šalį – Rusiją, Prancūziją, Japoniją, Graikiją, Italiją, kurios stiliumi sukurtas interjeras.

Viešbučio simbolis – žaisminga sraigė. Tai tarsi jos jaukūs namai, kur mielai laukiami visi. Iš kitų Barnaulo viešbučių pastarasis išsiskiria ne tik originaliu pavadinimu, bet ir dizainu. 2500 kvadratinių metrų plote įrengti 48 jaukūs kambariai ir nėra nei vieno vienodo: 27 vienviečiai, 11 dviviečių ir 10 „liukso“ klasės kambarių.

Kiekvienas svečias jaučiasi tarsi išsiruošęs į kelionę po pasaulį. Įsikūrę antrame aukšte, svečiai patenka į Maskvą, apsistoję trečiame – į Romą. Ketvirtasis viešbučio aukštas išpuoštas graikiškuoju Atėnų stiliumi. Penktajame, paryžietiškame aukšte įrengtuose kambariuose dominuoja šviesiai žalia, žymiųjų Eliziejaus laukų, spalva. Šeštasis aukštas yra skirtas rytų kultūros gerbėjams. Vėdindama vėduokle, sraigė atveria duris į Tokiją.

Septintajame aukšte įrengtos trys konferencijų salės. Svečiams siūloma praleisti vakarą ištaigingame bare ar SPA salone, kuriame kiekvienas gali pasilepinti saunoje, paplaukioti baseine, atsipalaiduoti masažinėje vonioje ar užsisakyti vieną iš grožio procedūrų.

Kambarių interjerui naudojama kolekcija iliustracijų su pasaulio sostinių vaizdais, o kiekviename šio viešbučio aukšte skamba tos šalies muzika.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.nilsen.ru
Nuotraukos: www.nilsen.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną