Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Seminaras „Dėl pasų originalumo identifikavimo ir vizų teisėtumo patikros viešbučiuose“

2009-11-17
Paskelbk savo straipsnį

Š. m. lapkričio 18 d. 13 val. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija (LVRA) drauge su Valstybiniu turizmo departamentu organizuoja seminarą-mokymus tema „Dėl pasų originalumo identifikavimo ir vizų teisėtumo patikros viešbučiuose“.

Primename, kad viešbučių valdytojai neša administracinę atsakomybę už gyvenamojo ploto suteikimą viešbučiuose asmenims, neturintiems galiojančios vizos, leidimo gyventi, dirbti Lietuvoje.

Seminarą ves Migracijos departamento prie VRM užsieniečių reikalų skyriaus vedėjas p. Antanas Turčinas, kuris suteiks žinias, kokius dokumentus, įrodančius užsieniečių teisėto buvimo ar gyvenimo Lietuvoje duomenis, privalo tikrinti viešbučių darbuotojai. Po seminaro LVRA parengs savo nariams rekomendacijas, ką turi žinoti viešbučio administratoriai, apgyvendindami viešbučiuose trečiųjų šalių užsienio piliečius.

Seminaro trukmė ~ 2 val.
Seminaras nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, Švitrigailos g. 11B, konferencijų salėje (įėjimas iš kiemo pusės, kaip į Valstybinį turizmo departamentą. Nuorodas matysite.)

Prašome iš anksto registruoti savo darbuotojus į seminarą asociacijos kontaktais.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vykdančioji direktorė
Vytenio g.9/25, LT-03113 Vilnius
Tel/Faks.:370 5 2497478, 8 686 51148
lvra@mail.lt www.lvra.lt


LVRA informacija