Savaitgalį Vilniuje vyksta paroda „Vivattur“

Savaitgalį Vilniuje vyksta paroda „Vivattur“

Kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo, sporto ir laisvalaikio parodoje „Vivattur 2009“. Paroda, vykstanti vasario 27-kovo 1 dienomis parodų centre „Litexpo“, rengiama jau 15 kartą.

„Vivattur“ – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Susidomėjimas paroda neblėsta – norintieji dalyvauti kitų metų parodoje pradeda ieškoti informacijos vos praėjus „Vivattur“. Šiemet į parodą atvyko 210 dalyvių iš 23 pasaulio šalių. Parodos ekspozicijų plotas siekia beveik 2000 kvadratinių metrų. „Vivattur“ išsidėsčiusi dviejuose parodų centro „Litexpo“ paviljonuose, 1-oje ir 5-oje parodų centro salėse.

„Paroda „Vivattur“ sėkmingai gyvuoja jau antrąjį dešimtmetį. Šiandien ji žinoma kaip viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų, stebinančių dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio gausumu. Ši paroda pripažįstama visoje Europoje ir įtraukiama į Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) svarbiausių parodų grafiką. Aktyviai dalyvaudamos, užsienio valstybės varžosi dėl turistų iš Lietuvos dėmesio“, – sako parodą organizuojančios UAB „Visus plenus“ direktorius Pertas Naprušis. Dėmesiu lankytojus apdovanos ir kaimyninės, ir populiariosios Europos Sąjungos turizmo šalys – Ispanija, Graikija, Italija, Prancūzija, Čekijos Respublika, ir išskirtinių Tailando, Moldovos, Gruzijos, Tuniso bei daugybės kitų valstybių, viliojančių turistiniais ištekliais, atstovai.

Parodoje Lietuvos kelionių organizatoriai ir didžiausios kelionių agentūros pristato 2009 metų sezono naujienas, lankytojus kviečia keliauti po gausybę įdomiausių pasaulio kraštų – Keniją, Indoneziją, Malaiziją, Laosą, Kambodžą, Vietnamą, Madagaskarą.

Valstybinio turizmo departamento stende visos parodos metu dirbs ir įvairiais klausimais konsultuos departamento specialistai. Turizmo departamentas parodos metu teiks informaciją apie pagrindinius 2009 metais įgyvendinamus projektus, skirtus vidaus ir atvykstamajam turizmui skatinti: Turizmo departamento drauge su Europos Komisija vykdomas bandomasis projektas „Patraukliausia Europos turizmo vietovė: turizmas ir saugomos teritorijos“ (EDEN); „Didysis žygis per Baltijos šalis“ – Lietuvos valstybinio turizmo departamento, Latvijos ir Estijos turizmo agentūrų bendras projektas, 2007 m. pradėtas kaip „Baltijos šalių maratonas“; Jono Pauliaus II piligrimų kelias.

Galime drąsiai didžiuotis vietinį turizmą pristatančių dalyvių aktyvumu. „Vivattur“ gausiai pristatomi vietinio turizmo ištekliai, kultūrinis paveldas, nauji aktyvaus laisvalaikio būdai. Parodos lankytojai galės išsamiai susipažinti su turizmo ir poilsio galimybėmis beveik visose Lietuvos apskrityse – miestų ir rajonų savivaldybės, turizmo informacijos centrai, parkai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos pasiūlys ramaus poilsio vietas, turistinius maršrutus po šalies regionus, miestus ir miestelius, naujus žygius dviračiais, iškylas baidarėmis ar plaustais, slidinėjimo ir kartodromo lenktynių trasas, pakvies apsilankyti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose, renginiuose, paragauti tradicinių patiekalų.

Laisvalaikio ir sporto prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės demonstruos turistinius automobilinius namelius, turistinius autobusus, baidares. Bus pamaloninti ir medžioklės mėgėjai.

„Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda yra didelis įvykis dalyviams ir linksma šventė lankytojams. Parodoje bus daug žaidimų, loterijų bei gerų prizų“, – žada P. Naprušis. Parodos rengėjai kartu su turizmo operatoriumi „Tez Tour“ pradžiugins lankytojus žaidimu „Apsilankyk VIVATTUR ir laimėk kelionę su „Tez Tour“. Laimingasis bus apdovanotas kelione dviems į Graikiją, Kretos salą.

Informacija apie parodą „Vivattur 2009“ bus nuolat atnaujinama interneto svetainėje www.vivattur.lt ir www.tourism.lt.

Parodoje „Vivattur“ dalyvauja ir portalo Meniu.lt bei žurnalo „Restoranų verslas“ leidėjai – UAB „Strateginių projektų vystymo grupė“.

Kviečiame aplankyti mūsų stendą, esantį 5 salėje. Ypač kviečiame kaimo turizmo sodybų savininkus – jiems pristatysime naują interneto portalo Meniu.lt katalogą „Kaimo turizmo sodybos“.


„Visus plenus“ ir Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną