Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šaltibarščių ir cepelinų - į „Agotos gryčią“! (Vilnius)

2010-06-09
Paskelbk savo straipsnį

Gyvendami beprotiško ritmo ir triukšmo prisotintame mieste retkarčiais, bent mintimis, sugrįžtame į tėvų namus, su nostalgija prisimename mamos ar močiutės virtus cepelinus, bulvinius blynus, gardžius kepsnius… Nesibaigiantys darbai išvargina, tačiau paprastumo, šilto, malonaus bendravimo bei namus primenančio maisto norisi visuomet.

Užsukite į Šeškinės mikrorajone įsikūrusią „Agotos gryčią. Dviejų aukštų kaimišku stiliumi įrengta užeiga, dekoruota senoviniais rakandais, o ir personalo aprangoje atsispindi lietuvių liaudies motyvai...

Skaniausi ir didžiausi cepelinai sostinėje
„Agotos gryčioje“ kvepia garuojančiais didžiuliais cepelinais, vėdarais, bulviniais blynais. Beje, dabar jie tekainuoja 6,90 Lt. Seilės tysta pamačius naminius šonkaulius, „Bobutės kepsnį“, vištienos vėrinėlius ar karką. Užeiga taip pat pasiūlys įvairių salotų, sriubų, užkandėlių, patiekalų keptų ant grotelių ir žinoma, desertų. Čia galėsite paragauti patiekalų iš įvairių Lietuvos etnografinių rajonų. Daugelis patiekalų būdingi tik tam tikrai vietovei. Savo šventei patiekalus galėsite užsisakyti ir iš specialaus valgiaraščio, kuriame rasite ne tik šonkaulių kelmą, įdarytas žuvis bei vištą, bet ir pagal „Agotos gryčios“ virėjų receptą keptą didžiulį kumpį.

Šventėms - daug vietos...
Viso yra penkios salės: trys iš jų pirmajame aukšte, kitos dvi - antrąjame. Antrojo aukšto mažojoje, privačioje salėje telpa 16 žmonių, o didžiojoje vienu metu gali linksmintis net iki 100 svečių. Jaunavedžiai čia atšoko jau ne vienerias vestuves. Erdvioje salėje ir šokiams vietos pakaks. Pirmajame aukšte gali tilpti 70 žmonių.

Užsukite į „Agotos gryčią“ dieną papietauti, vakare jaukiai pasedėti draugų kompanijoje, o savaitgaliais čia švęskite gimtadienius, jubiliejus ar net svarbiausią dieną - vestuves. Alkanas, ieškantis linksmybių ar tiesiog norintis jaukioje aplinkoje pabendrauti - nė vienas neliks nusivylęs! Tiesa - penktadieniais ir šeštadieniais, nuo 20 val. - gyva muzika ir šokiai.

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Agotos gryčios“


2010 06 09